Life on Mars

  Rüzgar Esintisi tarafından

Adı: Life on Mars | 라이프 온 마스
Tür: Aksiyon, Fantastik, Gizem
Yönetmen: Lee Jung-Hyo
Senarist: Lee Dae-II
Yapımcı: -
Yapım Şirketi: -
Yayıncı: OCN
daum: 9.0
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2018
Yayın Tarihi: 9 Haziran 2018
Yayın Günleri ve Saati: Cumartesi & Pazar – 22:20
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 

Oyuncuları:

Han Tae-Joo
Kang Dong-Cheol
Yoon Na-Young

 

Diğer Oyuncuları:

Oh Dae-Hwan / Lee Yong-Ki
Noh Jong-Hyun / Jo Nam-Sik
Jun Suk-Ho / Han Choong-Ho
Kim Jae-Kyung / Han Mal-Sook
Lee Hee-Won / Han Tae-Joo
Kim Ki-Cheon / Yönetici Park
Kim Young-Pil / Kim Kyung-Se
Oh Ah-Rin / Young-Joo
Jeon Hye-Bin / Jung Seo-Hyun (konuk oyuncu)

 

Konusu:

Dizi, geçirdiği bir kaza sonrasında günümüzden 1988 yılına giden bir dedektifin (Jung Kyoung-Ho) etrafında dönmektedir. Gerçekte yaşadığı zamana geri dönebilmek için cinayet davalarını çözmeye çalışır.

 

Karakterleri:

Jung Kyoung-Ho dizide bir dedektif olan Han Tae-Joo karakterini canlandırmaktadır. İnsanlardan ziyade bulgulara ve kanıtlara güvenmeyi tercih eden ilkeli ve parlak bir dedektiftir. Bir suç soruşturma ekibinin başı olan Tae-Joo kariyerinde hızlı bir şekilde yükselmektedir. Bir cinayet davasını soruştururken kaza geçirir. Uyandığında kendini 1988 yılının kış mevsiminde ve dahası küçük bir şehirdeki polis karakoluna atanan bir dedektif olarak bulur.

Park Sung-Woong dizide 1988 yılında yaşayan ve bir dedektif olan Kang Dong-Cheol karakterini canlandırmaktadır. Han Tae-Joo’nun (Jung Kyoung-Ho) 1988 yılındaki amiridir. Tae-Joo’nun tam tersine kanıtlardan daha çok keskin sezgilerine ve içgüdülerine güvenmektedir. Dışarıdan bakılınca maço bir adam gibi görünse de aslında kurbanlara karşı sıcak bir kalbi vardır.

Ko Ah Sung dizide 1988 yılında yaşayan ve bir araştırmacı olan Yoon Na-Young karakterini canlandırmaktadır. Onun hayali yıldız bir dedektif olmaktır. Gelecekten gelen Han Tae-Joo (Jung Kyoung-Ho) sayesinde bir profilci gibi profil çıkarmaya başlar.

 

Not:

1 – Dizi, İngiliz yapımı 2006 – 2007 arasında BBC One ekranlarında yayımlanan "Life on Mars" adlı diziden uyarlamadır.
2 – OCN'in Cumartesi & Pazar  dizi kuşağında bu diziden önce "Mistress" yayımlanmıştır ve bu diziden sonra "Voice 2" yayımlanacaktır.

 

Resmi Web Sitesi: program.tving.com/ocn/lifeonmars

 

 

Fragman 1

 

Fragman 2

 

Fragman 3

 

Fragman 4

 

Fragman 5

 

Fragman 6

 

Fragman 7

 

Fragman 8

 

Fragman 9 (UZUN)

 

 

Kaynakları: (1), (2), (3), (4), (5), (6)

 Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam ve içerik ile alakasız link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…