"Goblin" Senaristinin Yeni Dizisi "Mr. Sunshine"ın İlk Fragmanı Yayımlandı

  alie   |     15-02-2018, 13:48

Ana kadrosunda Lee Byung-Hun, Kim Tae-RiYoo Yeon-Seok ve Byun Yo-Han’nın yer aldığı "Mr. Sunshine" dizisinin ilk fragmanı yayımlandı.

Dizi, 1900’lü yılların başında, Kore’nin Japon işgalinden önceki döneminde geçmektedir. ABD’nin 1871 tarihinde Joseon'daki seferi sırasında, Joseonlu bir çocuk bir Amerikan savaş gemisi tarafından kurtarılır ve Amerika'ya götürülür. Bir yetişkin olduğunda Joseon’a geri döner. Burada bir Amerikan askeri olarak konuşlandırılır ve bir aristokrat aileden gelen kadına aşık olur.

Lee Byung-Hun dizide hayatının büyük kısmını Amerika’da yaşayan Kore asıllı bir Amerikan askeri olan Eugene Choi karakterini canlandırmaktadır. O, küçük bir çocukken Amerikan askerleri tarafından kurtarılır ve Amerika’ya götürülür. Burada yeni bir kimliğe sahip olur. Kim Tae-Ri dizide Joseon’un manevi liderleri Go ailesinden gelen Ae-Shin karakterini canlandırmaktadır. Yoo Yeon-Seok dizide Go Ae-Shin (Kim Tae-Ri) aşık olan Goo Dong-Mae karakterini canlandırmaktadır. Byun Yo-Han dizide olgunlaşmamış ama sıcak kalpli olan çapkın bir erkeği canlandırmaktadır.

Diziyi "Goblin", "Descendants of the Sun", "Lovers in Paris", "Secret Garden", "A Gentleman's Dignity" ve "The Heirs" dizilerinin senaristti Kim Eun-Sook kaleme almaktadır. Dizinin yönetmen koltuğunda "Dream High", "Dream High 2", "School 2013", "Secret", "Descendants of the Sun" ve "Goblin" dizilerinin yönetmeni Lee Eung-Bok oturmaktadır.

Yayımlanan fragmanın sonunda Lee Byung-Hun belirir ve onun sesi, "Ben Amerika Birleşik Devletleri Deniz Kolordu Kaptanı Eugene Choi’yim." der.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Temmuz ayında tvN ekranlarında yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: (1)

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…