Ji Sung ve Han Ji-Min Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alacak

Ji Sung ve Han Ji-Min’in tvN’in yeni romantik-fantastik türündeki "Wife That I Know" ("Knowing Wife") dizisinde başrol karakterleri canlandıracakları doğrulandı.

Dizi, zamanda seyahat etme yeteneğine sahip olan bir adamın yaptığı tercihler nedeni ile başta kendisi olmak üzere etrafındaki insanların yaşamlarının değişmesini konu almaktadır.

Ji Sung dizide sıradan bir banka çalışanı olan Cha Joo-Hyuk karakterini canlandıracak. Ancak göründüğü gibi hiçte sıradan bir kişiliğe sahip değildir. Zamanda seyahat etme yeteneğine sahiptir. Bir gün geçmişe gider ve orada bir seçim yapmak zorunda kalır. Yaptığı bu seçimden dolayı günümüzdeki her şey değiştirir.

Han Ji-Min dizide Cha Joo-Hyuk’un (Ji Sung) eşi olan Seo Woo-Jin karakterini canlandıracak. Ev hanımı olan Woo-Jin 5 yıldır Joo-Hyuk ile evlidir. Han Ji-Min en son 2015 yapımı "Hyde Jekyll, I" dizisinde rol almıştı.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Mr. Baek" ve "Shopaholic Louis" dizilerinin yönetmeni Lee Sang-Yeob oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "King of High School Life Conduct", "Oh My Ghost" ve "Weightlifting Fairy Kim Bok-Joo" dizilerini kaleme alan Yang Hee-Seung yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 2018 yılının ikinci yarısında yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: (1), (2), (3), (4)