Lee Jun-Ki’nin "Lawless Lawyer" Dizisinde Rol Alacağı Kesinleşti

Lee Jun-Ki  tvN’in yeni "Lawless Lawyer" dizinde erkek başrol karakteri canlandıracağını doğruladı.

Lee Jun-Ki, "The Star" magazin dergisinin Mart ayı sayısı için verdiği röportajda "Lawless Lawyer" dizinin kadrosuna katıldığını açıkladı.

Dizi, annesinin intikamını almak için mücadele eden bir avukatın etrafında dönmektedir.

Lee Jun-Ki dizide bir avukat olan Bong Sang-Pil karakterini canlandıracak. Avukat olmadan önce bir çetenin üyesiydi. Yasaların adaleti sağladığına inanmamaktadır. Bu yüzden kanunlardan çok adaleti sağlamak için yumruklarını ve mutlak galibiyet için yasalardaki boşlukları kullanmaktadır. Hukuk kitapları onun için bir aletin kullanma kılavuzundan başka bir şey değildir. 'gangster avukat' olarak anılmaktadır. Mutlak güce karşı yalnız başına savaşmaktadır ve tek bir amacı vardır: annesinin intikamını almak.

Kadın başrol karakteri canlandırması için oyuncu Seo Ye-Ji’ne teklif götürülmüştü. Oyuncu halen teklifi düşünmektedir.

İlgili Haber: Seo Ye-Ji ve Lee Jun-Ki "Lawless Lawyer" Dizisinde Beraber Rol Alabilir

Dizinin senaristliğini "Remember – War of the Son" dizisinin yanı sıra "The Attorney" ve "Confidential Assignment" filmlerini kaleme alan Yoon Hyun-Ho yapmaktadır. Senarist Yoon Hyun-Ho "The Attorney" filmi ile 'En İyi Senaryo Ödülü'ne sahiptir. Dizinin yönetmen koltuğunda "Time Between Dog and Wolf", "Pride and Prejudice" ve "Marriage Contract" dizilerinin yönetmeni Kim Jin-Min oturmaktadır.

"Lawless Lawyer" dizisinin ilk bölümünün 12 Mayıs’ta yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: (1)