Han Ga-In’a Yeni Dizisinde Eşlik Edecek İsimler Belli Oldu

Shin Hyun-Bin, Choi Hee-Seo ve Goo-Jae Yi’nin başrolünde Han Ga-In’in rol aldığı OCN’in yeni "Mistress" dizisinde rol alacakları doğrulandı.

İngiltere yapımı BBC’nin "Mistresses" dizisinden uyarlama olan dizi 30’lu yaşlardaki arkadaş dört kadının hayatlarını ve karmaşık ilişkilerini konu almaktadır.

Han Ga-In dizide dul bir anne olan Jang Se-Yeon karakterini canlandıracak. Geçirdiği bir kazada kocasını kaybettikten sonra iki yıldır kızı ile tek başına yaşamaktadır. Bir gün, arayanın kim olduğunu bilmediği telefonlar gelmeye ve garip şeyler olmaya başlar.

Shin Hyun-Bin dizide bir psikiyatri doktoru olan Kim Eun-Soo karakterini canlandıracak. Eski erkek arkadaşı öldükten sonra oğlu Sun-Ho hastası olarak karşısına çıkar. Sun-Ho onun düşüncelerini okuyor gibidir ve ona oldukça şüpheci bir biçimde yaklaşmaktadır. Bu durum Eun-Soo’nun endişeli hissetmesine neden olur.

Choi Hee-Seo dizide bir lisede öğretmenlik yapan Han Jung-Won karakterini canlandıracak. Eşi ünlü bir şeftir. Mükemmel bir aile kurma hayali olan Jung-Won çocuğu olamadığı için oldukça fazla stresin altındadır. Bir gece büyük bir hata yapar.

Goo Jae-Yi dizide bir avukatlık firmasında sekreter olarak çalışan Do Hwa-Young karakterini canlandıracak. Evli olmayan Hwa-Young tutkularını yerine getirmek için yaşayan birisidir. Bir gün, eski erkek arkadaşının eşi avukatlık bürosuna gelir ve kocasının sadakatsizliğine dair kanıt bulma konusunda yardım ister.

Ayrıca dizide Lee Hee-Joon ve Park Byung-Eun’un yardımcı karakterleri canlandıracağı bildirildi.

Dizinin yönetmen koltuğunda 2012 yapımı "Papa" filminin ve 2014 – 2015 yapımı "Valid Love" dizisinin yönetmeni Han Ji-Seung oturmaktadır. Dizinin senaristliğini 2016 yapımı "Time Renegades" filmini kaleme alan Go Jung-Woon ve senarist Kim Jin-Wook yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Nisan ayında yayımlanması planlanılıyor.


Kaynak: (1), (2)