Mistress

Puanı: 3,2/5  Oy Sayısı: 26
  Rüzgar Esintisi tarafından

 

Adı: Mistress | 미스트리스
Tür: Dram, Gizem
Yönetmen: Han Ji-Seung
Senarist: Go Jung-Woon, Kim Jin-Wook
Yapımcı: -
Yayıncı: OCN
imdb: 8.4
Bölüm Sayısı: 12
Yapım Yılı: 2018
Yayın Tarihi: 28 Nisan 2018 – 3 Haziran 2018
Yayın Günleri ve Saati: Cumartesi & Pazar – 22:20
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 

Oyuncuları:

Se-Yeon
Kim Eun-Soo
Han Jung-Won
Do Hwa-Young
Sung-Joon
Sun-Ho
Hwang Dong-Seok
Kim Young-Dae

 

Diğer Oyuncuları:

Ji Il-Joo / Kwon Min-Gyu
Lee Hae-Young / Cha Min-Jae
Kim Min-Soo / Kang Tae-O
Kim Hee-Jin / Yang Jin-Gun
Jang Hee-Jung / Baek Jae-Hee
Lee Sang-Hee / Park Jung-Sim
Kim Ho-Jung / Na Yoon-Jung
Choi Yu-Hwa / Jin Hye-Rim

 

Konusu:

Dizi, 30’lu yaşlardaki arkadaş dört kadının hayatlarını ve karmaşık ilişkilerini konu almaktadır.

 

Karakterleri:

Han Ga-In dizide sıradan bir kafenin sahibi olan Jang Se-Yeon karakterini canlandırmaktadır. Geçirdiği bir kazada kocasını kaybettikten sonra iki yıldır kızı ile tek başına yaşamaktadır. Bir gün, arayanın kim olduğunu bilmediği telefonlar gelmeye ve garip şeyler olmaya başlar. - "Bu telefon aramaları… İki yıl önce ölen kocamdan olduğunu düşünüyordum."

Shin Hyun-Bin dizide bir psikiyatri doktoru olan Kim Eun-Soo karakterini canlandırmaktadır. Eski erkek arkadaşı öldükten sonra oğlu Sun-Ho hastası olarak karşısına çıkar. Sun-Ho onun düşüncelerini okuyor gibidir ve ona oldukça şüpheci bir biçimde yaklaşmaktadır. Bu durum Eun-Soo’nun endişeli hissetmesine neden olur. - "Her şey mükemmeldi. Ta ki o gelene kadar."

Choi Hee-Seo dizide bir lisede öğretmenlik yapan Han Jung-Won karakterini canlandırmaktadır. Eşi ünlü bir şeftir. Mükemmel bir aile kurma hayali olan Jung-Won çocuğu olamadığı için oldukça fazla stresin altındadır. Bir gece büyük bir hata yapar. - "Ben ne yaptım?"

Goo Jae-Yee dizide bir avukatlık firmasında sekreter olarak çalışan Do Hwa-Young karakterini canlandırmaktadır. Evli olmayan Hwa-Young tutkularını yerine getirmek için yaşayan birisidir. Bir gün, eski erkek arkadaşının eşi avukatlık bürosuna gelir ve kocasının sadakatsizliğine dair kanıt bulma konusunda yardım ister. - "Hayat nedir? Bak, ölümden sonra hiçbir şey yok."

 

Not:

1 – Dizi, İngiltere yapımı BBC’nin "Mistresses" dizisinden uyarlamadır.
2 – OCN'in Cumartesi & Pazar  dizi kuşağında bu diziden önce "Children of A Lesser God" ve bu diziden sonra "Life on Mars" yayımlanmıştır.

 

Resmi Web Sitesi: program.tving.com/ocn/mistress

 

 

Fragman 1

 

Fragman 2 (Karakter Jang Se-Yeon (Han Ga-In))

 

Fragman 3

 

Fragman 4

 

Fragman 5

 

Fragman 6

 

 

Kaynakları: (1), (2), (3), (4), (5)

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…