Lee Jong-Suk "While You Were Sleeping" Dizisinin Yönetmeni ile Tekrar Çalışabilir

  Rüzgar Esintisi   |     9-03-2018, 14:11

Lee Jong-Suk’a SBS’in "Praise of Death" adlı yeni mini dizisinde erkek başrol karakteri canlandırması için teklif götürüldüğü doğrulandı.

Yaşanmış bir olaydan uyarlama olan dizi, Kore’nin Japon işgali altında olduğu dönemde iki sevgilinin trajik hikâyesi anlatılmaktadır.

Lee Jong-Suk eğer teklifi kabul ederse dizide dahi bir oyun yazarı olan Kim Woo-Jin karakterini canlandıracak. Kendini çocuklara adamış birisidir. Bir gün, Kore’nin ilk kadın sopranosu (vokal tanımlı müzikte en tiz kadın veya genç erkek çocuk sesine verilen teknik bir isimdir) olan Yun Sim-Deok’a âşık olur. Ancak, Kim Woo-Jin ve Yun Sim-Deok’un kaderi trajik bir şekilde son bulur.

Yun Sim-Deok 1926 yılında ilk Kore popu olan "Praise of Death" adlı şarkısını kaydeder.

Toplam 2 bölümden oluşacak mini dizinin yönetmen koltuğunda "While You Were Sleeping" dizisinin yönetmenlerinden Park Soo-Jin oturmaktadır. Daha önce yönetmen Park Soo-Jin ve Lee Jong-Suk bu dizide birlikte çalışmıştı.

Dizinin tam yayın tarihi kararlaştırılmasa da bu yıl ilk bölümünün yayımlanması planlanılıyor.

Dizide bahsedilen o şarkıyı aşağıdan dinleyebilirsiniz.


Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…