Kim So-Yeon’a Yeni Bir Diziden Teklif Götürüldü

  Rüzgar Esintisi   |     21-03-2018, 15:56

Kim So-Yeon’a gizem-suç türündeki SBS’in yeni "Secret Mother" dizisinde kadın başrol karakteri canlandırması için teklif götürüldüğü açıklandı.

20 Mart’ta oyuncunun ajansı Namoo Actors oyuncunun "Secret Mother" dizisinden teklif aldığını doğruladı ve oyuncunun teklifi olumlu bir şekilde düşündüğünü bildirdi.

Dizi, çok yakın iki arkadaş olan iki kadının etrafında dönmektedir. Gizemli bir kadın, bir zamanlar ölen bir çocuğu olduğu gerçeğini saklayan bir kadının evine girer ve ne olduğunu araştırmaya başlar.

Dizide diğer kadın başrol karakteri canlandırması için oyuncu Song Yoo-A’ya teklif götürülmüştü ve oyuncu bu teklifi hâlâ düşünmektedir.

Kim So-Yeon eğer teklifi kabul ederse en son rol aldığı MBC’nin "Happy Home" dizisinden ve evlendikten sonra rol aldığı ilk yapım olacak.

İlgili Haber: Lee Sang-Woo ve Kim So-Yeon Bugün Evlendi

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Mayıs ayında yayımlanması planlanılıyor.


Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…