Lee Sun-Bin’in "Sketch" Dizisinde Rain ve Lee Dong-Gun ile Beraber Rol Alacağı Kesinleşti

Lee Sun-Bin’in JTBC’nin yeni "Sketch" dizisinde kadın başrol karakterini canlandıracağı doğrulandı.

Dizi, sevdiklerini elinden alan bir seri katili yakalamak için geleceği değiştirmeye çalışan bir grup insanın etrafında dönmektedir.

Lee Sun-Bin dizide bir dedektifi canlandıracak. Şimdiki zamandan itibaren üç gün içinde gerçekleşecek olayları çizme yeteneğine sahip birisidir.

Ayrıca dizinin yardımcı kadrosuna Lim Hwa-Young ve Jung Jin-Young’ın katıldığı açıklandı. Lim Hwa-Young dizide araştırma ekibinin en zeki üyesini canlandırmaktadır.

Geçtiğimiz günlerde Rain ve Lee Dong-Gun’un dizinin ana kadrosunda rol alacağı açıklanmıştı.

Rain dizide şiddet suçları departmanında seçkin bir dedektif olan Kang Dong-Soo karakterini canlandıracak. Büyük bir analiz yeteneğine sahiptir. Bir gün, nişanlısı gizemli bir şekilde öldürülür ve gerçeği ortaya çıkarmak için mücadele etmeye başlar.

Lee Dong-Gun dizide özel kuvvetler ekibinin bir üyesi olan Kim Do-Jin karakterini canlandıracak. Bir gün, hamile eşi öldürülür ve bunun intikamını almak için mücadele etmeye başlar.

Dizinin senaristliğini "Hidden Identity", "Chosun Police Season 3" dizilerini ve "The King’s Case Note" filmini kaleme alan Kang Hyun-Sung yapmaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Yoo-Na's Street", "The Duo" ve "Air City" dizilerinin yönetmeni Im Tae-Woo oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Mayıs ayında yayımlanması planlanılıyor.


Kaynak: (1), (2)