Sketch

  Hamlet tarafından

Adı: Sketch | 스케치
Tür: Aksiyon, Fantastik 
Yönetmen: Im Tae-Woo
Senarist: Kang Hyun-Sung
Yapımcı: -
Yapım Şirketi: -
Yayıncı: JTBC
daum: -
Bölüm Sayısı: -
Yapım Yılı: 2018
Yayın Tarihi: Mayıs 2018
Yayın Günleri ve Saati: Cuma & Cumartesi – 23:00
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 

Oyuncuları:

Kang Dong-Soo
Yoo Shi-Hyun
Kim Do-Jin
Jang Tae-Joon

 

Diğer Oyuncuları:

Kang Shin-Il / Moon Jae-Hyun
Lim Hwa-Young / Oh Young-Sim

 

Konusu:

Dizi, sevdiklerini elinden alan bir seri katili yakalamak için geleceği değiştirmeye çalışan bir grup insanın etrafında dönmektedir.

 

Karakterleri:

Rain dizide şiddet suçları departmanında seçkin bir dedektif olan Kang Dong-Soo karakterini canlandırmaktadır. Büyük bir analiz yeteneğine sahiptir. Bir gün, nişanlısı gizemli bir şekilde öldürülür ve gerçeği ortaya çıkarmak için mücadele etmeye başlar.

Lee Sun-Bin dizide bir dedektif olan Yoo Shi-Hyun karakterini canlandırmaktadır. Şimdiki zamandan itibaren üç gün içinde gerçekleşecek olayları çizme yeteneğine sahip birisidir.

Lee Dong-Gun dizide özel kuvvetler ekibinin bir üyesi olan Kim Do-Jin karakterini canlandırmaktadır. Bir gün, hamile eşi öldürülür ve bunun intikamını almak için mücadele etmeye başlar.

Jung Jin-Young dizide öngörüsü oldukça yüksek biri olan Jang Tae-Joon karakterini canlandırmaktadır.

Kang Shin-Il dizide 'Kelebek Projesi' adlı araştırma ekibinin lideri olan Moon Jae-Hyun karakterini canlandırmaktadır.

Lim Hwa-Young dizide 'Kelebek Projesi' adlı araştırma ekibinin teknik asistanı olan Oh Young-Sim karakterini canlandırmaktadır. Ekibin en zeki üyesidir.

 

Not: JTBC’nin Cuma & Cumartesi  dizi kuşağında bu diziden önce "Something in the Rain" yayımlanmaktadır.


 

Kaynakları: (1), (2), (3), (4)

 Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam ve içerik ile alakasız link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak siteye erişimi engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yaşaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…