Lee Tae-Hwan’a "Why Secretary Kim" Dizisinden Teklif Götürüldü

  Rüzgar Esintisi   |     28-03-2018, 12:33

Lee Tae-Hwan’a başrolünde Park Seo-Joon’un rol aldığı "Why Secretary Kim" dizisinden teklif götürüldüğü oyuncunun ajansı tarafından doğrulandı.

28 Mart’ta Lee Tae-Hwan’ın ajansı Fantagio’dan bir kaynak oyuncunun diziden teklif aldığını ve olumlu bir şekilde teklifi değerlendirdiğini belirtti.

Ancak Lee Tae-Hwan’a dizide hangi karakteri canlandırması için teklif götürüldüğü açıklanmadı.

Dizi, narsist bir kişiliğe sahip başkan yardımcısı ile işinde oldukça başarılı olan onun sekteri arasındaki romantik ilişkiyi konu almaktadır. Ayrıca dizi, aynı adı taşıyan bir webtoondan uyarlamadır.

Geçtiğimiz günlerde Park Min-Young’a dizide kadın başrol karakteri canlandırması için teklif götürüldüğü bildirilmişti. Oyuncu teklifi hâlâ değerlendirmektedir.

İlgili Haber: Park Seo-Joon ve Park Min-Young Yeni Bir Dizide Beraber Rol Alabilir

Dizinin yönetmen koltuğunda "Let's Eat" serisini, "Let's Fight Ghost" ve "Because This Is My First Life" dizilerinin yönetmeni Park Joon-Hwa oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümün bu yılın Mayıs ayında yayımlanması planlanılıyor.


Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…