Jung Jae-Young ve Jung Yoo-Mi’nin "Investigation Couple" Dizisinde Rol Alacakları Kesinleşti

Jung Jae-Young ve Jung Yoo-Mi’nin MBC’nin yeni "Investigation Couple" ("Investigative Man and Woman") dizisinde başrol karakterleri canlandıracağı doğrulandı.

Dizi, kadın bir savcı ve tuhaf ama bir o kadar başarılı yöntemler kullanan bir adli tıp doktorunun gizemli cinayet davalarını çözmek için iş birliği yapması ile gelişen olayları anlatmaktadır.

Jung Jae-Young dizide 10 yıldır adli tıp doktoru olarak çalışan Baek-Beom karakterini canlandıracak. İşi konusunda oldukça mükemmeliyetçi ve takıntılı olan Baek-Beom ayrıca oldukça huysuz birisidir. Aklından geçenleri diğer insanlarla paylaşmaz. Kötü kişiliğinden dolayı çevresinde fazla insan yoktur.

Jung Yoo-Mi dizide çaylak bir savcı olan Eun-Sol karakterini canlandıracak. Harika bir fotografik hafızaya, güçlü bir adalet duygusuna ve varlıklı bir aileye sahip olan Eun-Sol sıcakkanlı ve parlak bir kişiliğe sahiptir.

Ayrıca dizinin yardımcı oyuncu kadrosunda Lee Yi-Kyung, Park Eun-Seok ve Stephanie Lee yer almaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Ruler: Master of the Mask" dizisinin yönetmeni Park Eun-Seok oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "Cinderella and Four Knights" dizisini kaleme alan Min Ji-Eun yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Mayıs ayında yayımlanması planlanılıyor.


Kaynak: (1), (2)