Kim Young-Kwang ve Kim Hee-Sun Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alabilir

  Hamlet   |     3-04-2018, 14:44

Kim Young-Kwang’a tvN’in yeni "Room N9" dizisinden teklif götürüldüğü açıklandı.

3 Nisan’da Kim Young-Kwang’ın ajansından bir kaynak oyuncunun diziden teklif aldığını ve olumlu bir şekilde düşündüğünü belirtti. Kim Young-Kwang’un 34 yaşındaki bir aile hekimi olan Ki Yoo-Jin karakterini canlandırması için görüşmelerde bulunmaktadır. Ayrıca daha önce oyuncu Kim Hee-Sun’un dizide kadın başrol karakteri canlandıracağı onaylanmıştı.

"Room N9", Eul Ji Hae Yi (Kim Hee-Sun) adındaki bir avukat ile hapishanenin 9 numaralı koğuşunda tutsak olan bir kadının bedenlerinin yer değiştirmesi ile gelişen olayları konu almaktadır. Eul Ji Hae Yi’nin sevgilisi olan Ki Yoo-Jin sevdiği kadının ruhunun bedenine geri dönmesi için kritik bir rol oynar.

Diziyi "Princess Jamyung" ve "The Merchant: Gaekju 2015" dizilerinin senaristi Jung Sung-Hee kaleme alırken dizinin yönetmenliğini "Beating Again", "Big Man" ve "High-End Crush" dizilerinde çalışmış olan Ji Young-Soo yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Eylül ayında yayımlanması planlanılıyor.


Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…