"Mistress" Dizisinin Yeni Bir Fragmanı ve Karakter Afişleri Yayımlandı

Başrollerinde Han Ga-In, Shin Hyun-Bin, Choi Hee-Seo ve Goo Jae-Yee’nin rol aldığı "Mistress" dizisinin yeni bir fragmanı ve karakter afişleri yayımlandı.

İngiltere yapımı BBC’nin "Mistresses" dizisinden uyarlama olan dizi 30’lu yaşlardaki arkadaş dört kadının hayatlarını ve karmaşık ilişkilerini konu almaktadır.

Han Ga-In dizide sıradan bir kafenin sahibi olan Jang Se-Yeon karakterini canlandırmaktadır. Geçirdiği bir kazada kocasını kaybettikten sonra iki yıldır kızı ile tek başına yaşamaktadır. Bir gün, arayanın kim olduğunu bilmediği telefonlar gelmeye ve garip şeyler olmaya başlar. Bu olaylar onu kocasının yaşadığına inanmasına neden olur. Onun karakter afişinde, "Bu telefon aramaları… İki yıl önce ölen kocamdan olduğunu düşünüyordum." yazmaktadır.

Shin Hyun-Bin dizide bir psikiyatri doktoru olan Kim Eun-Soo karakterini canlandırmaktadır. Eski erkek arkadaşı öldükten sonra oğlu Sun-Ho hastası olarak karşısına çıkar. Sun-Ho onun düşüncelerini okuyor gibidir ve ona oldukça şüpheci bir biçimde yaklaşmaktadır. Bu durum Eun-Soo’nun endişeli hissetmesine neden olur. Onun karakter afişinde, "Her şey mükemmeldi. Ta ki o gelene kadar." yazmaktadır.

Choi Hee-Seo dizide bir lisede öğretmenlik yapan Han Jung-Won karakterini canlandırmaktadır. Eşi ünlü bir şeftir. Mükemmel bir aile kurma hayali olan Jung-Won çocuğu olamadığı için oldukça fazla stresin altındadır. Bir gece büyük bir hata yapar. Onun karakter afişinde, "Hayatı bir gecede yaptığı bir hata yüzünden değişen Han Jung-Won… Ben ne yaptım?" yazmaktadır.

Goo Jae-Yee dizide bir avukatlık firmasında sekreter olarak çalışan Do Hwa-Young karakterini canlandırmaktadır. Evli olmayan Hwa-Young tutkularını yerine getirmek için yaşayan birisidir. Bir gün, eski erkek arkadaşının eşi avukatlık bürosuna gelir ve kocasının sadakatsizliğine dair kanıt bulma konusunda yardım ister. Onun karakter afişinde, "Hayat nedir? Bak, ölümden sonra hiçbir şey yok." yazmaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda 2012 yapımı "Papa" filminin ve 2014 – 2015 yapımı "Valid Love" dizisinin yönetmeni Han Ji-Seung oturmaktadır. Dizinin senaristliğini 2016 yapımı "Time Renegades" filmini kaleme alan Go Jung-Woon ve senarist Kim Jin-Wook yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 28 Nisan’da yayımlanması planlanılıyor.


Kaynak: (1), (2)