Ji Hyun-Woo ve Seohyun Yeni Bir Dizide Tekrar Bir Araya Gelecek Mi?
  • Maysa
  • 13-04-2018, 16:56

Oyuncu Ji Hyun-Woo ve 'Girls’ Generation' grubundan Seohyun’un yeni bir diziden teklif aldıkları yönünde ortaya çıkan haberlere yanıt verildi.

Geçtiğimiz günlerde her iki oyuncuya "Life-or-Death Romance" adlı yeni bir diziden başrol teklifi götürüldüğüne dair haberler yayımlanmıştı. Ji Hyun-Woo ve Seohyun daha önce birlikte MBC’nin "Bad Thief, Good Thief" dizisinde birlikte rol almıştı ve bu yeni dizi ile tekrar bir araya gelebilecekleri açıklandı.

Seohyun’un temsilcisi söz konusu diziden bir teklif almadıklarını açıkladı ve oyuncu-şarkıcının "Time" adlı farklı bir diziden teklif aldığını bildirdi.

İlgili Haber: Seohyun ve Kim Jung-Hyun "Time" Dizisinde Birlikte Rol Alabilir

Ji Hyun-Woo’nun ajansından bir kaynak oyuncunun "Life-or-Death Romance" dizisinden teklif aldığını doğruladı. Oyuncunun şuanda görüşme aşamasında olduğunu ve henüz dizide yer alıp almayacağının kesinleşmediğini belirtti.

Medikal-romantik türündeki "Life-or-Death Romance" dizisi, bir cerrah ve bir endokrinoloji uzmanı etrafında dönmektedir.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Star in my Heart" ve "I Need Romance" dizilerinin yönetmeni Lee Chang-Han oturmaktadır. Dizinin senaristliğini Kim Nam-Hee ve Heo Seung-Min birlikte yapmaktadır. Kim Nam-Hee 2015 – 2016 yapımı "Cheese in the Trap" dizisinin senaristliğini yapmıştır.


Kaynak: (1)