Lee Jin-Wook ve Lee Ha-Na’nın "Voice" Dizisinin 2. Sezonunda Rol Alacakları Kesinleşti

Lee Jin-Wook ve Lee Ha-Na’nın OCN’in hit "Voice" dizisinin 2. sezonunda başrol karakterleri canlandıracakları doğrulandı.

Lee Jin-Wook dizide bir dedektif olan Do Gang-Woo karakterini canlandıracak. Keskin bir zekâya sahip olan Gang-Woo suç mahallini bir bakışta değerlendirip suçlunun eylemlerini ve ipuçlarını duygusuz bir ses tonu ile açıklamaktadır. Ailesi ile ilgili acı verici bir geçmişe sahiptir. Lee Ha-Na dizide ilk sezonda canlandırdığı Kang Kwon-Joo karakterine hayat vermeye devam edecek.

"Voice" dizisinde erkek başrol karakteri oyuncu Jang Hyuk canlandırmıştı ancak dizinin 2. sezonunda Jang Hyuk'un canlandırdığı karakterin olmamasına karar verildiği bildirildi.

"Voice 2", 112 acil çağrı merkezi çalışanlarının etrafında dönmektedir. Bir suçun meydana gelmesinden sonraki golden time (altın süre) içerisinde 112 acil çağrı merkezi çalışanları kurbanları kurtarmaya çalışır.

Dizinin senaristliğini ilk sezonu kaleme alan Ma Jin-Won yapacak. Dizinin yönetmen koltuğunda ise ilk sezondan farklı bir isim oturmaktadır. Diziyi "Chosun C.S.I Byul Soon Gum", "TEN" ve "Missing Noir M" dizilerinin yönetmeni Lee Seung-Young yönetecek.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın ikinci yarısında yayımlanması planlanılıyor.


Kaynak: (1), (2)