Song Yoon-A ve Kim So-Yeon’un Yer Aldığı "Secret Mother" Dizisinin İlk Fragmanı Yayımlandı
  • Maysa
  • 23-04-2018, 13:59

Ana kadrosunda Song Yoon-A, Kim So-Yeon, Song Jae-Rim ve Kim Tae-Woo’nun yer aldığı "Secret Mother" dizisinin ilk fragmanı yayımlandı.

Dizi, çocuğunun ölümü hakkında sır saklayan Kim Yoon-Jin (Song Yoon-A) ve Kim Yoon-Jin’in üniversiteye hazırlanan oğluna danışmanlık yapmak için evlerinde yaşamaya başlayan gizemli bir kadının (Kim So-Yeon) etrafında dönmektedir.

Song Yoon-A dizide eski bir psikiyatrist olan Kim Yoon-Jin karakterini canlandırmaktadır. Kızının ölümü hakkında suçluluk duygusu yaşayan Yoon-Jin’in bu konu hakkında sakladığı bir şeyler vardır. Üniversiteye hazırlık aşamasında bir oğlu vardır. Oğlunun iyi bir üniversiteye girebilmesine yardım etmesi amacıyla bir danışman (Kim So-Yeon) işe alır.

Kim So-Yeon dizide çalışmak için Kim Yoon-Jin’in (Song Yoon-A) evine yerleşen Lisa Kim karakterini canlandırmaktadır. Lisa, Amerika’da eğitim görmüştür. Onun işi öğrencilerin prestijli üniversitelere girmesine yardımcı olmaktır.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Wanted", "Divorce Lawyer in Love" ve "49 Days" dizilerinin yönetmeni Park Yong-Soon oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 12 Mayıs’ta yayımlanması planlanılıyor.Kaynak: (1)