Secret Mother

Puanı: 2,8/5  Oy Sayısı: 11
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: Secret Mother | 시크릿 마더
Tür: Dram, Gizem
Yönetmen: Park Yong-Soon
Senarist: Hwang Ye-Jin
Yapımcı: -
Yapımcı Şirket: The Story Works
Yayıncı: SBS
daum: 4.3
Bölüm Sayısı: 40
Bölüm Süresi: 35 Dakika
Yapım Yılı: 2018
Yayın Tarihi: 12 Mayıs 2018 – 7 Temmuz 2018
Yayın Günleri ve Saati: Cumartesi – 20:55/23:15
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Kim Yoon-Jin
Ha Jung-Hwan


Diğer Oyuncuları:

Kim Tae-Woo / Han Jae-Yeol
Seo Young-Hee / Kang Hye-Kyung
Cha Hwa-Yeon / Park Sun-Ja
Kim Jae-Hwa / Myung Hwa-Sook
Oh Yeon-A / Song Ji-Ae
Min Sung-Wook / Jung Sung-Hwan
Ahn Sang-Woo / Yoon Seung-Soo
Kim Byung-Ok / Lee Byung-Hak
Yum Ji-Yoon / Han Joo-Hee
Kim Ye-Joon / Han Min-Joon
Choi Yoo-Ri / Jung Soo-Min
Song Ji-Woo / Yoon Ji-Ho
Lee Go-Eun / Lee Chae-Rin
Son Seung-Woo / Shin Se-Yeon
Kwon Do-Kyun / Min Tae-Hwan
Kang Sang-Won / Lee Chi-Yeol
Lee Ho-Yeon


Konusu:

Dizi, çocuğunun ölümü hakkında sır saklayan Kim Yoon-Jin (Song Yoon-A) ve Kim Yoon-Jin’in oğluna eğitim danışmanlığı yapmak için evlerinde yaşamaya başlayan gizemli bir kadının (Kim So-Yeon) etrafında dönmektedir.


Karakterleri:

Song Yoon-A dizide eski bir psikiyatrist olan Kim Yoon-Jin karakterini canlandırmaktadır. Kocasına iyi bir eş ve oğluna iyi bir anne olabilmek için işini bırakmıştır. Kızının ölümü hakkında suçluluk duygusu yaşayan Yoon-Jin’in bu konu hakkında sakladığı bir şeyler vardır. Üniversiteye hazırlık aşamasında bir oğlu vardır. Oğlunun iyi bir üniversiteye girebilmesine yardım etmesi amacıyla bir danışman (Kim So-Yeon) işe alır.

Kim So-Yeon dizide çalışmak için Kim Yoon-Jin’in (Song Yoon-A) evine yerleşen Lisa Kim karakterini canlandırmaktadır. Lisa, Amerika’da eğitim görmüştür. Onun işi öğrencilerin prestijli üniversitelere girmesine yardımcı olmaktır.

Song Jae-Rim dizide cinayet davaları ile ilgilenen dedektif Ha Jung-Hwan karakterini canlandırmaktadır. Önce harekete geçen sonra düşünen dürüst birisidir. Kim Yoon-Jin’in (Song Yoon-A) kızının ölümüyle ilgili şüphelere sahiptir ve bu ölümün arkasındaki gerçeği araştırmaktadır.

Kim Tae-Woo dizide Kim Yoon-Jin’in (Song Yoon-A) kocasını olan Han Jae-Yeol karakterini canlandırmaktadır. Polis akademisinden onur derecesi ile mezun olmuş bir polis şefidir. Nazik ve herkesin üzerinde olumlu bir izlenim bırakan bir beyefendidir. Ancak suçlularla karşılaştığı zaman tamamen değişir.


Not: SBS’in Cumartesi  dizi kuşağında bu diziden önce "Good Witch" ve bu diziden sonra "About That Woman" yayımlanmıştır.

 

Resmi Web Sitesi: programs.sbs.co.kr/drama/secretmother

 

 

Fragman 1

 

Fragman 2

 

Fragman 3

 

Fragman 4

 

 

Kaynakları: (1), (2), (3), (4), (6), (7)


 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…