Park Shin-Hye’nin Hyun Bin ile "Memories of the Alhambra" Dizisinde Rol Alacağı Kesinleşti

Oyuncu Park Shin-Hye’nin fantastik türündeki "Memories of the Alhambra" dizisinde kadın başrol karakteri canlandıracağı kesinleşti.

Geçtiğimiz günlerde Hyun Bin’in dizide erkek başrol karakteri canlandıracağı açıklanmıştı.

İlgili Haber: Hyun Bin’in "Memories of the Alhambra" Dizisinde Rol Alacağı Kesinleşti + Park Shin-Hye’ye Diziden Teklif Götürüldü

Dizi, İspanya’nın Granada şehrine iş gezisi için giden bir yatırım şirketinin CEO’su (Hyun Bin) ve eski bir pansiyon işleten bir kadının karşılaşması ile başlayan tuhaf bir hikâyeyi konu almaktadır.

Park Shin-Hye dizide İspanya’nın Granada şehrinde eski bir pansiyon işleten Jung Hee-Joo karakterini canlandıracak. Ünlü bir klasik gitarist olma hayalini gerçekleştirmek İspanya’ya için gider. Çok geçmeden ebeveynleri ölür ve para kazanmak zorunda kalır. Bu yüzden İspanya’nın Granada şehrinde eski bir pansiyon işletmeye başlar. İşlettiği pansiyonuna gelen Jin-Woo (Hyun Bin) ile karşılaştıktan sonra kendilerini tuhaf bir durumun içinde bulurlar.

Dizinin senaristliğini "Queen In Hyun's Man", "Nine: 9 Times Time Travel" ve "W" dizisini kaleme alan Song Jae-Jung yapmaktadır. Dizinin yönetmen koltuğunda "Rooftop Prince", "Mrs. Cop" ve "Stranger" dizilerini yöneten Ahn Gil-Ho oturmaktadır.

Dizinin çekimlerine önümüzdeki Mayıs ayında İspanya’da başlanması ve dizinin ilk bölümünün bu yılın sonlarına doğru tvN ekranlarında yayımlanması planlanılıyor.


Kaynak: (1), (2)