Song Ji-Hyo ve Park Si-Hoo KBS’in Yeni Dizisinde Birlikte Rol Alabilir

  Rüzgar Esintisi   |     27-04-2018, 13:15

Song Ji-Hyo’ya KBS’in yeni dizisinden teklif götürüldüğü açıklandı.

24 Nisan’da, Song Ji-Hyo’nun ajansı MY Company, oyuncunun "Lovely Horribly" dizisinde kadın başrol karakteri canlandırması için teklif aldığını doğruladı. Oyuncunun ajansı, Newsen’e şu şekilde konuştu: "Song Ji-Hyo, KBS2’nun "Lovely Horribly" dizisinde yer alması için teklif aldı ve oyuncu şuanda teklifi olumlu bir şekilde değerlendirmektedir."

Geçtiğimiz günlerde, Park Si-Hoo’ya "Lovely Horribly" dizisinde erkek başrol karakteri canlandırması için teklif götürüldüğü bildirilmişti. Yayın kanalından bir kaynak bu konu ile ilgili Star Today’e şunları söyledi: "Park Si-Hoo KBS2’nun "Lovely Horribly" dizisinde yer almak için görüşme aşamasındadır."

Dizi, kaleme aldığı senaryoları esrarengiz bir şekilde gerçekleşen bir hayalet yazarın etrafında dönmektedir. Song Ji-Hyo’ya hayalet yazarı canlandırması için teklif götürülürken Park Si-Hoo’ya yaşadığı bir kaçırılma olayından sonra ağır bir travmanın etkisi altında olan ünlü bir oyuncuyu canlandırması için teklif götürüldü.

Dizinin bu yılın Ağustos ayında yayımlanması planlanılıyor.


Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…