Lovely Horribly

  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: Lovely Horribly | 러블리 호러블리
Tür: Romantik, Komedi, Fantastik, Korku
Yönetmen: Kang Min-Kyung
Senarist: Park Min-Joo
Yapımcı: -
Yayıncı: KBS2
daum: -
Bölüm Sayısı: -
Yapım Yılı: 2018
Yayın Tarihi: Ağustos 2018
Yayın Günleri ve Saati: Pazartesi & Salı – 22:00
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Yoo Philip
Ji Eul-Soon
Sung Joong
Shin Yoon-A


Diğer Oyuncuları:

---


Konusu:

Dizi, kaderleri birbirlerine bağlı olan bir adam ve bir kadının etrafında dönmektedir. Philip (Park Si-Hoo) ve Eul-Soon (Song Ji-Hyo) aynı gün doğmuştur ve garip bir şekilde biri mutlu olursa diğeri mutsuz olmaktadır. Philip, işleri her zaman yolunda giden başarılı bir oyuncudur. Eul-Soon ise işleri hiçbir zaman yolunda gitmeyen bir senaristtir. Philip ve Eul-Soon birlikte aynı dizide çalışmaya başlar ve çok geçmeden etraflarında bir dizi gizemli olaylar meydana gelir.


Karakterleri:

Park Si-Hoo dizide ünlü bir oyuncu olan Yoo Philip karakterini canlandırmaktadır.

Song Ji-Hyo dizide bir senarist olan Ji Eul-Soon karakterini canlandırmaktadır.

Lee Gi-Kwang dizide çaylak bir yapımcı olan Sung Joong karakterini canlandırmaktadır. O, hayaletleri görebilmektedir. Ayrıca onun karakteri dizideki gizemi ortaya çıkarabilecek anahtarı elinde tutmaktadır ve dizideki gerginliğin artmasında önemli bir rol oynamaktadır.

Ham Eun-Jung dizide ünlü bir oyuncu olan Shin Yoon-A karakterini canlandırmaktadır. Yalnızlığı sevdiği için insanların arasına karışmayan birisidir. İnsanlara karşı kırılgan ve onlardan uzak duran biri olarak gözükse de aşk söz konusu olduğunda soğukkanlı ve açık sözlü olabiliyor.


Not: KBS2’nun Pazartesi & Salı  dizi kuşağında bu diziden önce "Are You Human?" dizisi yayımlanmaktadır.Kaynakları: (1), (2), (3), (4)
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam ve içerik ile alakasız link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…