N, "Wife That I Know" Dizisinde Han Ji-Min ve Ji Sung ile Beraber Rol Alacak

'VIXX' grubundan N’in (Cha Hak-Yeon) yeni bir dizide rol alacağı açıklandı.

30 Nisan’da N’in ajansı çıkan haberleri doğruladı ve şunları söyledi: "N, tvN’in bu yılın sonlarına doğru yayımlanacak olan yeni dizisi "Wife That I Know"da rol alacak."

Dizinin insanlığı vurgulayan ve kalpleri ısıtan bir dizi olması amaçlanıyor. Hikâye, bir banka çalışanı (Ji Sung) ve onun eşi (Han Ji-Min) üzerinde odaklanacak. Dizi, gerçekçi günlük yaşamı ve sıradan insanları tasvir edecek. Ancak dizide fantastik unsurlar yer almaya başlayınca izleyici yapılan tercihler sonucunda ana karakterlerin yaşamlarının nasıl değiştiğini görecek.

N dizide sevgi dolu bir banka çalışanına hayat verecek. N, en son "Perfect Wife" ve "Tunnel" dizilerinde rol almıştı.

Dizi, zamanda seyahat etme yeteneğine sahip olan bir adamın (Ji Sung) geçmişte yaptığı tercihler nedeni ile başta kendisi olmak üzere etrafındaki insanların günümüzdeki yaşamlarının değişmesini konu almaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Mr. Baek" ve "Shopaholic Louis" dizilerinin yönetmeni Lee Sang-Yeob oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "King of High School Life Conduct", "Oh My Ghost" ve "Weightlifting Fairy Kim Bok-Joo" dizilerini kaleme alan Yang Hee-Seung yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Ağustos ayında yayımlanması planlanılıyor.


Kaynak: (1)