"Ms. Hammurabi" Dizisinin Karakter Afişleri Yayımlandı
  • Maysa
  • 10-05-2018, 14:31

Başrollerini Go Ah-Ra, 'INFINITE' grubundan L ve Sung Dong-Il’in paylaştığı "Ms. Hammurabi" dizisinin karakter afişleri yayımlandı.

Dizi, farklı kişiliklere ve farklı bakış açılarına sahip olan bir grup hâkimin etrafında dönmektedir. Zaman geçtikçe aldıkları davalar ile olgunlaşırlar.

Dizi, Moon Yoo-Seok’un "Ms. Hammurabi" adlı romanından uyarlamadır.

Go Ah-Ra dizide 20’li yaşlarının ortasında çaylak bir hâkim olan Park Cha O Reum karakterini canlandırmaktadır. Onun karakter afişinde, "Hâkim kürsüsünden, insanlara duygusuzca bakan bir hâkim olmayacağım."  yazmaktadır.

L dizide seçkin bir hâkim olan Im Ba-Reun karakterini canlandırmaktadır. Onun karakter afişinde, "Doğal olarak, mahkemeler insanların sorunlarına dayalı olarak kurulur. Ben, sadece hayatta kalmak ve yemek yemek için bir hâkim oldum."  yazmaktadır.

Sung Dong-Il dizide bir hâkim olan Han Se-Sang karakterini canlandırmaktadır. Onun karakter afişinde, "Mahkemelerdeki en güçlü ve en tehlikeli kişiler, hâkimlerdir."  yazmaktadır.

Ryu Deok-Hwan dizide bir hâkim olan Jung Bo-Wang karakterini canlandırmaktadır. Herkesle dostça geçinmeye çalışan birisidir. Hukuk dünyasının anteni olarak anılmaktadır. Onun karakter afişinde, "Hâkim olmak mı? Seni kadınlar arasında popüler yapar!"  yazmaktadır.

Lee Elijah dizide bir zabıt kâtibi olan Lee Do-Yeon karakterini canlandırmaktadır. Onun karakter afişinde, "Eğer bir duruşmadaysanız, birinin özel hayatı ile dalga geçmek yerine iyi bir iş çıkartabilirsiniz."  yazmaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda ise "The K2" ve "Local Hero" dizilerinin yönetmeni Kwak Jung-Hwan oturmaktadır.

"Ms. Hammurabi" dizinin ilk bölümünün bu yılın 21 Mayıs’ta yayımlanması planlanılıyor.


Kaynak: (1), (2)