"About Time" Dizisinden 6 Karakterin Afişi ve İki Yeni Fragman Yayımlandı
  • Maysa
  • 14-05-2018, 14:49

tvN’in yeni dizisi "About Time"ın karakter afişleri ve iki yeni fragman yayımlandı.

Dizi, insanların yaşam sürelerini görebilme yeteneğine sahip olan bir genç kızın (Lee Sung-Kyung) etrafında dönmektedir. Bir gün, onun yaşam süresini durdurabilen bir adamla (Lee Sang-Yoon) karşılaşır ve ona âşık olur.

Dizinin ana kadrosunda yer alan Lee Sang-Yoon, Lee Sung-Kyung, Lee Seo-Won, Im Se-Mi, 'SF9' grubundan Rowoon ve Han Seung-Yeon olmak üzere altı karakterin afişi yayımlanmıştır.

Lee Sang-Yoon dizide bir kültürel vakıfın başkanlığını yapan Lee Do-Ha karakterini canlandırmaktadır. Bir aile şirketin üçüncü nesil varisidir. Mükemmel vasıflara sahip olsa da soğuk bir görünüme ve sert bakışlara sahip birisidir. Farkında olmadan Michaela’nın (Lee Sung-Kyung) yaşam süresini durdurabilmektedir. Michaela’nın onu kendisine âşık etme çapalarından, tehdit etmesinden ve kendisini bir takıntı haline getirmesinden bıkmıştır. Onun karakter afişinde, "Birinin kaderini başkaların eline bırakacak kişiliğe sahip biri değilim."  yazmaktadır.

Lee Sung-Kyung dizide bir müzikal oyuncu olan Choi Michaela karakterini canlandırmaktadır. İnsanların ne kadar süre yaşayacaklarını görebilmesine neden olan özel bir yeteneğe sahiptir. Bu durumu umutsuzca kabullenip hayatına devam eder. Bir gün, onun yaşam süresini durdurabilen bir adamla (Lee Sang-Yoon) tanışır ve bu adama tutunmaya karar verir. Onun karakter afişinde, "Yaşamak istiyorum. Zamanım var mı?"  yazmaktadır.

Lee Seo-Won dizide müzikal yönetmeni olan Jo Jae-Yoo karakterini canlandırmaktadır. Doğal içgüdüleri ve dâhiyane yetenekleri ile ünlüdür. Bu yüzden ona "Müzikallerin Mozart’ı" denmektedir. Yeteneklerinden dolayı daha önce hiç başarısızlığa uğramamış olsa da insanlık yönünden zayıf bir kişiliğe sahiptir. Bir gün hiç beklenmedik bir şekilde âşık olur. Onun karakter afişinde, "Ben sana âşık mıyım? Ben?" yazmaktadır.

Im Se-Mi dizide 'Magazine Music'de müdür olarak çalışan Bae Soo-Bong karakterini canlandırmaktadır. Babası bir medya patronudur. Lee Do-Ha’nın (Lee Sang-Yoon) nişanlısıdır ve onu tek taraflı olarak sevmektedir. Lee Do-Ha’nın kalbini kazanabilmek için elinden gelen her şeyi yapmaktadır. Onun karakter afişinde, "Benimle bir anlaşma yapmak istiyorsan, bana ihtiyacım olan şeyi getir. Örneğin, Aşkı." yazmaktadır.

Rowoon dizide Choi Michaela’nın (Lee Sung-Kyung) erkek kardeşi olan Choi Wi-Jin karakterini canlandırmaktadır.

Han Seung-Yeon dizide Choi Michaela’nın (Lee Sung-Kyung) üniversiteden beri en yakın arkadaşı olan Jeon Sung-Hee karakterini canlandırmaktadır. Makyajı ve giyim tarzı ile çekici bir görünüme sahip olsa da son derece sevimli bir kişiliğe sahiptir. Ancak çoğunlukla saçma şeyler söyleme eğilimine sahiptir.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Second Time Twenty Years Old", "Secret Door" ve "The Suspicious Housekeeper" ve "Phantom" dizilerinin yönetmeni Kim Hyeong-Sik oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 21 Mayıs’ta yayımlanması planlanılıyor.


Kaynak: (1), (2), (3)