Song Ji-Hyo Yeni Bir Aksiyon Filminde Rol Alacak

  Hamlet   |     14-05-2018, 15:54

Song Ji-Hyo’nun "Enraged Bull" adlı yeni bir filmde başrol karakteri canlandıracağı açıklandı.

14 Mayıs’ta, Song Ji-Hyo’nun ajansı MY Company yaptığı açıklamada oyuncunun filmde yer alamaya karar verdiğini doğruladı.

Film, kaçırılan karısını kurtarmak için kötü bir sendikayı alt etmeye çalışan bir adamın mücadelesini anlatmaktadır.

Ma Dong-Seok, karısı kaçırılan Dong-Chul karakterine hayat verirken Song Ji-Hyo Dong-Chul’un kaçırılan karısı Ji Soo’yu canlandıracak. Ji Soo, kocasından daha sert bir insan olduğunu kanıtlar.


Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…