Lee Seo-Won "About Time" Dizisinin Kadrosundan Çıkarıldı + Kim Dong-Joon Onun Yerine Kadroya Katıldı

  Hamlet   |     17-05-2018, 15:07

Hakkında cinsel taciz suçlaması yapılan Lee Seo-Won’un "About Time" dizisinin kadrosundan çıkarıldığı açıklandı ve 'ZE:A' grubundan Kim Dong-Joon’un dizide yer alacağı doğrulandı.

8 Nisan’da, Lee Seo-Won’un sarhoşken adı açıklanmayan bir kadın oyuncuya zorla dokunmaya çalıştığı ve Lee Seo-Won’un bir silah ile oyuncuyu tehdit ettiği iddia ediliyor.

16 Mayıs'ta da Lee Seo-Won'un dizinin kadrosundan çıkarıldığı doğrulandı.

Daha önce Lee Seo-Won dizide dahi bir müzikal yönetmeni olan Jo Jae-Yoo karakterini canlandırıyordu. Artık onun yerine Jo Jae-Yoo karakterini Kim Dong-Joon canlandıracak. Lee Seo-Won ile çekilen tüm sahneler Kim Dong-Joon ile tekrar çekilecek.

"About Time" dizisinin ilk bölümü 21 Mayıs’ta tvN ekranlarında yayımlanacak.


Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…