Kim You-Jung’un Sağlığı İyileştiği İçin "Clean With Passion For Now" Dizisinin Çekimlerine Başlanacak+ Ahn Hyo-Seop Dizinin Kadrosundan Ayrıldı

Kim You-Jung’un sağlık durumunun "Clean With Passion For Now" dizisinin çekimlerine devam edebilecek kadar iyileştiği açıklanırken dizide erkek başrol karakteri canlandıran Ahn Hyo-Seop’un dizinin kadrosundan ayrılmak zorunda kaldığı bildirildi.

25 Mayıs’ta, JTBC’nin yaklaşan "Clean With Passion For Now" dizisinden bir kaynak, Kim You-Jung’un sağlık durumunun çok iyiye gitmesinden dolayı dizinin çekimlerine Ağustos ayında tekrar başlamayı planladıklarını doğruladı. Dizinin çekimlerine Kim You-Jung’un sağlık nedenlerinden dolayı bir ara verilmişti.

İlgili Haber: Kim You-Jung Tiroid Ameliyatı Olacak + "Clean With Passion For Now" Dizisinin Yayın Tarihi Ertelendi

Ayrıca, oyuncu Ahn Hyo-Seop’un dizinin çekimlerinin gecikmesinden kaynaklı olarak programındaki zaman çatışmaları nedeni ile dizinin kadrosundan ayrılma kararı aldığı bildirildi. Dizide erkek başrol karakterini canlandıracak oyuncuyu belirlemek amacıyla birden fazla etabı olan bir seçme düzenlenmişti. Ahn Hyo-Seop bütün rakiplerini geride bırakarak dizide erkek başrol karakteri canlandırmaya hak kazanmıştı.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Kasım ayında yayımlanması planlanılıyor.


Kaynak: (1), (2)