Kim You-Jung’un Sağlığı İyileştiği İçin "Clean With Passion For Now" Dizisinin Çekimlerine Başlanacak+ Ahn Hyo-Seop Dizinin Kadrosundan Ayrıldı

  Hamlet   |     26-05-2018, 14:16

Kim You-Jung’un sağlık durumunun "Clean With Passion For Now" dizisinin çekimlerine devam edebilecek kadar iyileştiği açıklanırken dizide erkek başrol karakteri canlandıran Ahn Hyo-Seop’un dizinin kadrosundan ayrılmak zorunda kaldığı bildirildi.

25 Mayıs’ta, JTBC’nin yaklaşan "Clean With Passion For Now" dizisinden bir kaynak, Kim You-Jung’un sağlık durumunun çok iyiye gitmesinden dolayı dizinin çekimlerine Ağustos ayında tekrar başlamayı planladıklarını doğruladı. Dizinin çekimlerine Kim You-Jung’un sağlık nedenlerinden dolayı bir ara verilmişti.

İlgili Haber: Kim You-Jung Tiroid Ameliyatı Olacak + "Clean With Passion For Now" Dizisinin Yayın Tarihi Ertelendi

Ayrıca, oyuncu Ahn Hyo-Seop’un dizinin çekimlerinin gecikmesinden kaynaklı olarak programındaki zaman çatışmaları nedeni ile dizinin kadrosundan ayrılma kararı aldığı bildirildi. Dizide erkek başrol karakterini canlandıracak oyuncuyu belirlemek amacıyla birden fazla etabı olan bir seçme düzenlenmişti. Ahn Hyo-Seop bütün rakiplerini geride bırakarak dizide erkek başrol karakteri canlandırmaya hak kazanmıştı.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Kasım ayında yayımlanması planlanılıyor.


Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

VİDEOLAR

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…