Lim Soo-Hyang ve Cha Eun-Woo Yeni Bir Dizide Beraber Rol Alacak

Lim Soo-Hyang ve 'Astro' grubundan Cha Eun-Woo’nun JTBC’nin yeni "My ID Is Gangnam Beauty" dizisinde başrol karakterleri canlandıracakları açıklandı.

Gi Maeng-Gi’nin "Nae IDneun Gangnammiin" adlı webtoonundan uyarlama olan dizi, iki üniversite öğrencisinin etrafında dönmektedir. Kang Mi-Rae, çirkin olduğu için insanlar tarafından sürekli aşağılanmış ve zorbalığa uğramış birisidir. Bu duruma daha fazla katlanamaz ve estetik ameliyatı olur. Yeni güzel yüzü ile üniversiteye başlayan Mi-Rae’ye insanlar kaba davranmaya devam eder. Onu 'Gangnam Güzeli' olarak aşağılayıcı bir şekilde çağırmaya başlarlar. Mi-Rae ile aynı üniversiteye giden Do Kyung-Seok insanların dış güzelliğinden daha çok iç güzelliğine önem veren birisidir. Kyung-Seok zamanla Mi-Rae’den hoşlanmaya başlar.

Lim Soo-Hyang dizide bir üniversite öğrencisi olan Kang Mi-Rae karakterini canlandıracak. Geçmişte, çirkin görünümü nedeni ile sürekli insanlar tarafından aşağılanmış ve zorbalığa uğramıştır. Bu yüzden, estetik ameliyat ile güzel bir yüze kavuşur. Ancak bir türlü çekingenliğini üstünden atamaz.

Cha Eun-Woo dizide Kang Mi-Rae (Lim Soo-Hyang) ile aynı ortaokuldan mezun olan ve onunla aynı üniversitede okuyan Do Kyung-Seok karakterini canlandıracak. Bayanlar arasında oldukça popüler birisidir.

Webtoonu diziye "Cunning Single Lady" dizisini kaleme alan senarist Choi Soo-Young uyarlayacak.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Temmuz ayında yayımlanması planlanılıyor.


Kaynak: (1), (2)