Yoon Kyun-Sang "Clean With Passion For Now" Dizisinde Ahn Hyo-Seop’un Yerine Yer Alabilir

Yoon Kyun-Sang’a "Clean With Passion For Now" dizisinde erkek başrol karakteri canlandırması için teklif götürüldü.

29 Mayıs’ta, JTBC’den bir temsilci, Yoon Kyun-Sang’a dizide erkek başrol karakteri canlandırması için teklif götürüldüğünü doğruladı.

Yoon Kyun-Sang eğer teklifi kabul ederse daha önce Ahn Hyo-Seop’un canlandırması planlanan Jang Sun-Gyeol karakterine hayat verecek.

Dizide kadın başrol karakteri canlandıracak olan oyuncu Kim You-Jung’un sağlık nedenlerinden dolayı dizinin çekimlerine ara verilmişti. Geçtiğimiz günlerde, Kim You-Jung’un sağlık durumunun "Clean With Passion For Now" dizisinin çekimlerine devam edebilecek kadar iyileştiği ve dizinin çekimlerine Ağustos ayında tekrar başlanacağı açıklandı. Ancak, Ahn Hyo-Seop SBS’in Temmuz ayında yayımlanmaya başlayacak olan "Thirty But Seventeen" dizisi ile anlaşma yaptığı ve her iki dizinin çekimleri çakıştığı için "Clean With Passion For Now" dizisinin kadrosundan ayrılmak zorunda kaldığı bildirildi.

İlgili Haber: Kim You-Jung’un Sağlığı İyileştiği İçin "Clean With Passion For Now" Dizisinin Çekimlerine Başlanacak+ Ahn Hyo-Seop Dizinin Kadrosundan Ayrıldı

Dizi, mysophobia (mikrop korkusu) olan bir adam ile kirliliğe aldırmayan bir kadının (Kim You-Jung) arkasındaki aşk hikâyesini konu almaktadır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Kasım ayında yayımlanması planlanılıyor.


Kaynak: (1), (2)