Thirty But Seventeen

  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: Thirty But Seventeen | I’m 30 but 17 | 서른이지만 열일곱입니다
Tür: Romantik
Yönetmen: Jo Soo-Won
Senarist: Jo Sung-Hee
Yapımcı: -
Yayıncı: SBS
daum: -
Bölüm Sayısı: -
Yapım Yılı: 2018
Yayın Tarihi: Temmuz 2018
Yayın Günleri ve Saati: Pazartesi & Salı – 22:00
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Woo Seo-Ri
Gong Woo-Jin
Yoo Chan


Diğer Oyuncuları:

Ye Ji-Won (teklif aşamasında)


Konusu:

Dizi, 17 yaşındayken bir trafik kazası geçiren ve 13 yıl boyunca komada kalan bir kadının (Shin Hye-Sun) etrafında dönmektedir. Uyandığında artık bedeni 30 yaşındadır.


Karakterleri:

Shin Hye-Sun dizide 17 yaşındayken komaya giren ve 30 yaşında uyanan Woo Seo-Ri karakterini canlandırmaktadır. Uyandıktan sonra bedeni 30 yaşında olsa da onun zihinsel yaşı 17’dir. Bir gün, Gong Woo-Jin (Yang Se-Jong) ile karşılaşır ve birbirlerine âşık olurlar.

Yang Se-Jong dizide 30 yaşındaki bir set tasarımcısı olan Gong Woo-Jin karakterini canlandırmaktadır. Woo-Jin, bekâr bir adamdır ve 13 yıl önce yaşadığı bir travmadan sonra kimse ile ilişki kurmak istememektedir.

Ahn Hyo-Seop  dizide Taesan Lisesi’nin kürek çekme kulübünün kaptanı olan Yoo Chan karakterini canlandırmaktadır. Güçlü ve cesur bir sporcudur. Karizmatik ve neşeli bir kişiliğe sahip olmasına rağmen spor söz konusu olduğunda rekabetçi birisidir.


Not: SBS’in Pazartesi & Salı dizi kuşağında bu diziden önce "Wok of Love" yayımlanmaktadır ve bu diziden sonra "Incheon Airport People" yayımlanacaktır.Kaynakları: (1), (2), (3)
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam ve içerik ile alakasız link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…