Lee Seung-Gi ve Suzy "Vagabond" Dizisi ile Tekrar Bir Araya Geliyor

Lee Seung-Gi ve Suzy’nin "Vagabond" dizisinde başrol karakterleri canlandıracakları kesinleşti.

Dizi, gizemli bir uçak kazası soruşturmasına karışan ve daha sonra ülkede yapılan yolsuzluklar hakkında bilgi toplamaya başlayan sıradan bir adamın etrafında dönmektedir.

Lee Seung-Gi dizide bir dublör olan Cha Gun karakterini canlandıracak. Birçok dövüş sanatı türünde 18 derecede siyah kuşak sahibidir. Özgüveni oldukça fazladır ve küstah bir kişiliğe sahiptir. Onun hayali bir gün dünyaca ünlü bir aksiyon oyuncusu olmaktır. Geçirdiği bir uçak kazasından sağ kurtulur. Ancak, uzak kazasının ardındaki gizli bir komployla karşı karşıya kalır ve bu yüzden gerçeği ortaya çıkarmaya çalışır.

Suzy dizide Ulusal İstihbarat Servisi'nin bir ajanı olan Go Hae-Ri karakterini canlandıracak. Deniz Piyadeleri’nde görevli olan Yüzbaşı Go Kang-Chul'un kızıdır. Babası öldükten sonra annesinin ve küçük kız kardeşinin sorumluluğunu almak için 7. seviyede bir memur olmaya karar vermiştir. Ulusal İstihbarat Servisi'nde beyaz ajan (açık bir şekilde ajan olarak çalışanlar) olarak çalışmak isterken siyah ajan (kimliğini gizleyerek ajan olarak çalışanlar) olarak atanır.

Suzy ve Lee Seung-Gi, bu dizi ile 2013 yapımı "Gu Family Book" dizisinden sonra tekrar birlikte bir yapımda rol almış olacak.

Dizinin ilk senaryo okuması 2 Haziran’da gerçekleşti ve ayrıca dizide Shin Sung-Rok, Kim Min-Jong, Baek Yoon-Sik, Lee Kyoung-Young ve Moon Sung-Geun yer almaktadır. Shin Sung-Rok dizide Ulusal İstihbarat Servisi'nde takım lideri olarak görev alan Ki Tae-Woong karakterini canlandıracak.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Romantic Doctor, Teacher Kim", "Mrs. Cop" serisi, "You're All Surrounded" ve "Giant" dizilerinin yönetmeni Yu In-Sik oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "Empress Ki" ve "Giant" dizilerini birlikte kaleme alan Jang Young-Cheol ve Jung Kyung-Soon yapmaktadır. Yönetmen Yu In-Sik ve her iki senarist daha önce "Incarnation of Money", "History of the Salaryman" ve "Giant" dizilerinde beraber çalışmıştı. Ayrıca oyuncu Lee Seung-Gi ve yönetmen Yu In-Sik "You're All Surrounded" dizisinde beraber çalışmıştı. Dizinin yapımcılığını ise Celltrion Entertainment üstlenmektedir.

Ayrıca dizinin uluslararası dağıtımından sorumlu olan Sony Pictures, diziyi aynı anda Kore, ABD ve Japonya’da yayımlanmayı hedefliyor.

Dizinin ilk bölümünün 2018 yılının sonlarına doğru yayımlanması planlanılıyor.


Kaynak: (1), (2)