Vagabond

Puanı: 4,7/5  Oy Sayısı: 160
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: Vagabond | 배가본드
Tür: Aksiyon, Gerilim
Yönetmen: Yu In-Sik
Senarist: Jang Young-Cheol, Jung Kyung-Soon
Yapım Şirketi: Celltrion Entertainment, Zak Productions
Yayıncı: SBS, Netflix
imdb: -
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2018 – 2019
Yayın Tarihi: 20 Eylül 2019 – 9 Kasım 2019
Yayın Günleri ve Saati: Cuma & Cumartesi – 22:00
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Cha Gun
Go Hae-Ri
Ki Tae-Woong


Diğer Oyuncuları:

Baek Yoon-Sik / Jung Kook-Pyo
Moon Sung-Geun / Hong Soon-Jo
Kim Min-Jong / Yoon Han-Ki
Lee Ki-Young / Kang Joo-Cheol
Jeong Man-Sik / Min Jae-Sik
Hwang Bo-Ra / Kong Hwa-Sook
Lee Kyoung-Young / Edward Park
Moon Jeong-Hee / Jessica Lee
Jang Hyuk-Jin
Ryu Won
Yoon Na-Moo
Kang Kyung-Hun
Kim Dae-Gon


Konusu:

Dizi, gizemli bir uçak kazası soruşturmasına karışan ve daha sonra ülkede yapılan yolsuzluklar hakkında bilgi toplamaya başlayan sıradan bir adamın (Lee Seung-Gi) etrafında dönmektedir.


Karakterleri:

Lee Seung-Gi dizide bir dublör olan Cha Gun karakterini canlandırmaktadır. Birçok dövüş sanatı türünde 18 derecede siyah kuşak sahibidir. Özgüveni oldukça fazladır ve küstah bir kişiliğe sahiptir. Onun hayali bir gün dünyaca ünlü bir aksiyon oyuncusu olmaktır. Yeğenini bir uçak kazasında kaybetmesinin ardından bir ajanın (Suzy) yardımıyla neler olduğunu öğrenmeye çalışır.

Suzy dizide Ulusal İstihbarat Servisi'nin bir ajanı olan Go Hae-Ri karakterini canlandırmaktadır. Deniz Piyadeleri’nde görevli olan Yüzbaşı Go Kang-Chul'un kızıdır. Babası öldükten sonra annesinin ve küçük kız kardeşinin sorumluluğunu almak için 7. seviyede bir memur olmaya karar vermiştir. Ulusal İstihbarat Servisi'nde beyaz ajan (açık bir şekilde ajan olarak çalışanlar) olarak çalışmak isterken siyah ajan (kimliğini gizleyerek ajan olarak çalışanlar) olarak atanır.

Shin Sung-Rok dizide Ulusal İstihbarat Servisi'nde takım lideri olarak görev alan Ki Tae-Woong karakterini canlandırmaktadır.


Not:

1 – SBS’in Cuma & Cumartesi  dizi kuşağında bu diziden önce "Doctor John" yayımlanmıştır ve bu diziden sonra "Stove League" yayımlanacaktır.


Resmi Web Sitesi (SBS): programs.sbs.co.kr/drama/vagabond
Resmi Web Sitesi (Netflix): www.netflix.com/tr/TITLE/8109510

 

 

Fragman 1

 

Fragman 2

 

Fragman 3

 

Fragman 4

 

Fragman 5

 

Fragman 6 (UZUN)

 

Kaynakları: (1), (2), (3)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…