"Jin-Roh: The Wolf Brigade" Filminin Karakter Afişleri ve Yeni Fragmanı Yayımlandı

  Maysa   |     30-06-2018, 14:52

Ana kadrosunda Kang Dong-Won, Han Hyo-Joo, Jung Woo-Sung, Kim Moo-Yul, 'SHINee' grubundan Minho, Han Ye-Ri, ve usta oyuncu Heo Jun-Ho’nun yer aldığı "Jin-Roh: The Wolf Brigade" filminin karakter afişleri ve üçüncü fragmanı yayımlandı.

Film, Kuzey Kore ve Güney Kore’nin birleşme kararından sonra gelişen olayları konu almaktadır. 2029 yılında Kuzey Kore ve Güney Kore hükümeti birleşerek bir devlet kurmayı kabul eder. Son 5 yıldır da bunun için hazırlıklar yapılmaktadır. Bu arada, birleşmeyi destekleyen ve bu birleşmeye karşı çıkanlar olmak üzere insanlar iki gruba ayrılır ve büyük tartışmalar meydana gelir. 'Sect' adı altında birleşmeye karşı olan bir terör örgütü ortaya çıkar ve terörist eylemlerde bulunmaya başlar. Dahası elinde büyük bir güç barındıran hükümet istihbarat ajansıda birleşmeye karşıdır. Bunun üzerine özel bir polis gücü oluşturulur.

Kang Dong-Won filmde özel görev gücünün bir üyesi olan Im Joong-Kyung karakterini canlandırmaktadır. Onun karakter afişinde, "Bu benim işim. Bununla başa çıkacağım."  yazmaktadır.

Han Hyo-Joo filmde Lee Yoon-Hee karakterini canlandırmaktadır. Onun ablası 'Sect' örgütünün bir üyesidir ve ablası, Im Joong-Kyung’un (Kang Dong-Won) gözleri önünde, bir intihar saldırısı sırasında ölür. Onun karakter afişinde, "En büyük acı, kimin suçu olduğunu bilmemek."  yazmaktadır.

Jung Woo-Sung filmde bir tatbikat şefi olan Jang Jin-Tae karakterini canlandırmaktadır. O, bir eğitim merkezinin müdürüdür. Onun karakteri Im Joong-Kyung’u (Kang Dong-Won) özel görev gücünün en iyisi olması için eğitir. Onun karakter afişinde, "Bizler kurtlar gibi gizlenmiş insanlar değiliz, insanlar gibi gizlenmiş kurtlarız."  yazmaktadır.

Kim Moo-Yul filmde kamu güvenlik biriminin temsilcisi olan Han Sang-Woo karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri Im Joong-Kyung (Kang Dong-Won) ile birlikte eğitim aldı ve eskinden onunla yakın arkadaştı. Onun karakter afişinde, "Ortaya çık, Im Joong-Kyung! Birlikte cehennem ateşi boyunca yürümek zorundayız."  yazmaktadır.

Minho filmde bir ajan olan Kim Cheol-Jin karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, özel görev gücünün bir ajanıdır. Onun karakter afişinde, "Kamu güvenlik biriminin istediği şey; özel güçlerin yok edilmesidir."  yazmaktadır.

Han Ye-Ri filmde Lee Yoon-Hee’nin (Han Hyo-Joo) arkadaşı olan Koo Mi-Kyung karakterini canlandırmaktadır. "Sect"in bir üyesidir.

Heo Jun-Ho filmde kamu güvenlik biriminin başındaki Lee Ki-Seok karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri her iki ülkenin birleşmesini istememektedir.

Filmin yönetmen koltuğunda "The Good, The Bad, The Weird", "I Saw The Devil" ve "A Tale of Two Sisters" ve "The Age of Shadows" filmleri ile tanınan yönetmen Kim Jee-Woon oturmaktadır. Ayrıca film, yönetmenliğini ve senaristliğini Hiroyuki Okiura’nın yaptığı 1999 yapımı "Jin-Roh: The Wolf Brigade" adlı Japon bir animeye dayanmaktadır.

Filmin 25 Temmuz'da Güney Kore’de gösterime girmesi planlanılıyor.


Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…