Lee Jin-Wook ve Lee Ha-Na’nın Yer Aldığı "Voice 2" Dizisinin Karakter Fragmanları Yayımlandı

OCN’in hit "Voice" dizisinin 2. Sezonu "Voice 2"dan Lee Jin-Wook ve Lee Ha-Na’nın karakter fragmanları yayımlandı.

Dizi, 112 acil çağrı merkezi çalışanlarının etrafında dönmektedir. Bir suçun meydana gelmesinden sonraki golden time (altın zaman) içerisinde 112 acil çağrı merkezi çalışanları kurbanları kurtarmaya çalışır.

Lee Jin-Wook dizide bir dedektif olan Do Gang-Woo karakterini canlandırmaktadır. Keskin bir zekâya sahip olan Gang-Woo suç mahallini bir bakışta değerlendirip suçlunun eylemlerini ve ipuçlarını duygusuz bir ses tonu ile açıklamaktadır. Onun karakter fragmanında Lee Jin-Wook’un kafa sesi şöyle söylemektedir: "Suç mahallini gördüğüm sürece suçlunun zihnini görebilirim."

Lee Ha-Na dizide 112 acil çağrı merkezinde ses profilcisi olarak görev alan Kang Kwon-Joo karakterini canlandırmaktadır. Normal bir insanın duyamayacağı alçak sesleri duyabilmektedir. Onun karakter fragmanında Lee Ha-Na’nın kafa sesi şöyle söylemektedir: "Suç mahallinde başka biri var."

Dizinin senaristliğini ilk sezonu kaleme alan Ma Jin-Won yapmaktadır. Dizinin yönetmen koltuğunda ise ilk sezondan farklı bir isim oturmaktadır. Diziyi "Chosun C.S.I Byul Soon Gum", "TEN" ve "Missing Noir M" dizilerinin yönetmeni Lee Seung-Young yönetmenktedir.

Dizinin ilk bölümünün 11 Ağustos’ta yayımlanması planlanılıyor.


Kaynak: (1)