Seo Ji-Hye, "Thoracic Surgery" Dizisinde Ko Soo ve Uhm Ki-Joon’a Eşlik Edecek

Seo Ji-Hye’nin başrollerinde Ko Soo ve Uhm Ki-Joon’un rol aldığı "Thoracic Surgery" dizisinde ana karakterlerden birini canlandıracağı açıklandı.

Dizi, kalp nakline ihtiyacı olan annesini umutsuzca kurtarmak isteyen bir göğüs cerrahı (Ko Soo) ve yakın zamanda ölümün kıyısından dönenen kadın bir göğüs cerrahının etrafında dönmektedir.

Seo Ji-Hye dizide Taesan Hastanesi’nde göğüs cerrahı asistanı olarak görev yapan Yoon Soo-Yeon karakterini canlandıracak. Alanın en iyisinden bile en iyi olmak istemektedir. Bu yüzden dünyanın en iyi kalp merkezi olan Amerika’daki Cleveland Clinic’te eğitim görmeye başlar. Burada, her şeyi en baştan öğrenerek iki yıllık eğitimini tamamlar. Hatta buradan güzel bir iş teklifi alır. Ancak Kore’deki Taesan Hastanesi’nde müdür olarak görev yapan babası tarafından çağırılır. Amerika’daki iş teklifini reddeder ve Taesan Hastanesi’nin göğüs cerrahisi bölümünü Cleveland Clinic gibi yapmaya karar verir.

Dizinin yönetmen koltuğunda "49 Days", "Hyde Jekyll, Me" ve "Defendant" dizilerinin yönetmeni Jo Young-Gwang oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "City Hunter" ve "Defendant" dizilerini kaleme alan Choi Soo-Jin yapmaktadır. Bu dizi, yönetmen Jo Young-Gwang ve senarist Choi Soo-Jin’in "Defendant" dizisinden sonra birlikte çalıştıkları ikinci dizi olacak.

Dizinin ilk bölümünün Eylül ayında yayımlanması planlanılıyor.


Kaynak: (1), (2)