"Let Me Introduce Her" Dizisinin Yeni Bir Fragmanı Yayımlandı
  • Maysa
  • 11-07-2018, 15:46

Başrollerinde Nam Sang-Mi, Kim Jae-Won ve Jo Hyun-Jae’nin rol aldığı "Let Me Introduce Her" dizisinin üçüncü fragmanı yayımlandı.

Dizi, bir gün uyandığında yeni bir yüze sahip olan ve hiçbir şey hatırlamayan bir kadının (Nam Sang-Mi) etrafında dönmektedir. Kadın, hafızasını geri kazanmaya ve gerçek kişiliğini öğrenmeye çalışır.

Dizide, Nam Sang-Mi gerçek kimliğini öğrenmeye çalışan Ji Eun-Han karakterini, Kim Jae-Won bir plastik cerrah olan Han Kang-Woo karakterini canlandırmaktadır.

Yayımlanan fragman, Ji Eun-Han (Nam Sang-Mi), yüz sargıları içinde hastane yatağında otururken doktor ve hemşirelere "Bilmiyorum. Neden buradayım?" diye sormaktadır. Fragmanın ilerleyen kısımlarında Ji Eun-Han ve Han Kang-Woo’nun (Kim Jae-Won) ilişkilerinin ilerlediği görünmektedir. El ele tutuşmuş bir şekilde yürürlerken Han Kang-Woo "Nasıl bir insan olduğunu bilmek istiyorum."  der. Ji Eun-Han ona "Ya ben kötü bir insansam? O zaman ne yapacaksın?"  şeklinde yanıt verir. Daha sonra Ji Eun-Han bir çadırın içindeyken Han Kang-Woo’ya "Neden bu ameliyatı yaptırdığımı merak ediyorum. Adımı saklamaya bile çalışmışım."  der. Han Kang-Woo son olarak ona "Birlikte öğrenmeye çalışalım."  der.

Dizinin ilk bölümünün 14 Temmuz’da yayımlanması planlanılıyor.

</p


Kaynak: (1)