"Let Me Introduce Her" Dizisinin Yeni Bir Fragmanı Yayımlandı

  Maysa   |     11-07-2018, 15:46

Başrollerinde Nam Sang-Mi, Kim Jae-Won ve Jo Hyun-Jae’nin rol aldığı "Let Me Introduce Her" dizisinin üçüncü fragmanı yayımlandı.

Dizi, bir gün uyandığında yeni bir yüze sahip olan ve hiçbir şey hatırlamayan bir kadının (Nam Sang-Mi) etrafında dönmektedir. Kadın, hafızasını geri kazanmaya ve gerçek kişiliğini öğrenmeye çalışır.

Dizide, Nam Sang-Mi gerçek kimliğini öğrenmeye çalışan Ji Eun-Han karakterini, Kim Jae-Won bir plastik cerrah olan Han Kang-Woo karakterini canlandırmaktadır.

Yayımlanan fragman, Ji Eun-Han (Nam Sang-Mi), yüz sargıları içinde hastane yatağında otururken doktor ve hemşirelere "Bilmiyorum. Neden buradayım?" diye sormaktadır. Fragmanın ilerleyen kısımlarında Ji Eun-Han ve Han Kang-Woo’nun (Kim Jae-Won) ilişkilerinin ilerlediği görünmektedir. El ele tutuşmuş bir şekilde yürürlerken Han Kang-Woo "Nasıl bir insan olduğunu bilmek istiyorum."  der. Ji Eun-Han ona "Ya ben kötü bir insansam? O zaman ne yapacaksın?"  şeklinde yanıt verir. Daha sonra Ji Eun-Han bir çadırın içindeyken Han Kang-Woo’ya "Neden bu ameliyatı yaptırdığımı merak ediyorum. Adımı saklamaya bile çalışmışım."  der. Han Kang-Woo son olarak ona "Birlikte öğrenmeye çalışalım."  der.

Dizinin ilk bölümünün 14 Temmuz’da yayımlanması planlanılıyor.

</p


Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…