"Familiar Wife" Dizisinin Yeni Bir Fragmanı Yayımlandı
  • Maysa
  • 11-07-2018, 16:26

tvN’in yaklaşan "Familiar Wife" dizisinin üçüncü fragmanı yayımlandı.

Dizi, zamanda seyahat etme yeteneğine sahip olan bir adamın geçmişte yaptığı tercihler nedeni ile başta kendisi olmak üzere etrafındaki insanların günümüzdeki yaşamlarının değişmesini konu almaktadır.

Ji Sung dizide sıradan bir banka çalışanı olan Cha Joo-Hyuk karakterini canlandırmaktadır. Ancak göründüğü gibi hiçte sıradan bir kişiliğe sahip değildir. Zamanda seyahat etme yeteneğine sahiptir. Bir gün geçmişe gider ve orada bir seçim yapmak zorunda kalır. Yaptığı bu seçimden dolayı günümüzdeki her şey değiştirir. Han Ji-Min dizide Cha Joo-Hyuk’un (Ji Sung) eşi olan Seo Woo-Jin karakterini canlandırmaktadır.

Yayımlanan fragman bir Cha Joo-Hyuk’un (Ji Sung) gözyaşları içinde söylediği şarkının "Onu sevdim ama" sözleri ile başlamaktadır. Ardından eşi Seo Woo-Jin (Han Ji-Min) ile olan mutlu anılarından kesitler sunulmuştur. Fragmanın ilerleyen kısımlarında bu anılar birden ileri alınır ve ikisinin evlendikten sonra süpermarketteki bir anısı görünür. Seo Woo-Jin ona "Yakında döneceğimizi sana söylemiştim, seni pislik!" diye bağırır.

Dizide Ji Sung ve Han Ji-Min’in yanı sıra Jang Seung-Jo, Kang Han-Na, 'VIXX' grubundan Cha Hak-Yeon, Son Jong-Hak, Gong Min-Jung ve Park Won-Sang yer almaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Mr. Baek" ve "Shopaholic Louis" dizilerinin yönetmeni Lee Sang-Yeob oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "King of High School Life Conduct", "Oh My Ghost" ve "Weightlifting Fairy Kim Bok-Joo" dizilerini kaleme alan Yang Hee-Seung yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 1 Ağustos'ta yayımlanması planlanılıyor.


Kaynak: (1)