"Familiar Wife" Dizisinin Yeni Afişleri Yayımlandı
  • Maysa
  • 13-07-2018, 17:11

tvN’in yaklaşan "Familiar Wife" dizisinin grup afişinin yanı sıra iki ana karakterin karakter afişi yayımlandı.

Dizi, zamanda seyahat etme yeteneğine sahip olan bir adamın geçmişte yaptığı tercihler nedeni ile başta kendisi olmak üzere etrafındaki insanların günümüzdeki yaşamlarının değişmesini konu almaktadır.

Ji Sung dizide sıradan bir banka çalışanı olan Cha Joo-Hyuk karakterini canlandırmaktadır. Ancak göründüğü gibi hiçte sıradan bir kişiliğe sahip değildir. Zamanda seyahat etme yeteneğine sahiptir. Bir gün geçmişe gider ve orada bir seçim yapmak zorunda kalır. Yaptığı bu seçimden dolayı günümüzdeki her şey değiştirir. Han Ji-Min dizide Cha Joo-Hyuk’un (Ji Sung) eşi olan Seo Woo-Jin karakterini canlandırmaktadır.

Yayımlanan grup afişinde Ji Sung, Han Ji-Min, Jang Seung-Jo ve Kang Han-Na yer almaktadır. Jang Seung-Jo dizide Cha Joo-Hyuk’un (Ji Sung) en yakın arkadaşını ve Kang Han-Na dizide Cha Joo-Hyuk’un ilk aşkını canlandırmaktadır.

Ji Sung ve Han Ji-Min’in karakter afişlerinde ise her iki karakterin, evli bir çift olarak birbirlerine karşı olan tutumlarına yer verilmiştir. Ji Sung'un karakter afişinde, "Şuanda sahip olduklarımızla iyiyiz, değil mi?"  yazmaktadır. Han Ji-Min’in karakter afişinde, "Benden memnun değil misin?"  yazmaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Mr. Baek" ve "Shopaholic Louis" dizilerinin yönetmeni Lee Sang-Yeob oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "King of High School Life Conduct", "Oh My Ghost" ve "Weightlifting Fairy Kim Bok-Joo" dizilerini kaleme alan Yang Hee-Seung yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 1 Ağustos'ta yayımlanması planlanılıyor.


Kaynak: (1)