Yuri ve Shin Dong-Wook Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alacak

  Rüzgar Esintisi   |     23-07-2018, 14:38

'Girls’ Generation' grubundan Yuri ve Shin Dong-Wook’un "Dae Jang Geum Is Watching" adlı yeni bir dizide başrol karakterleri canlandıracakları açıklandı.

23 Temmuz’da MBC’den bir kaynak, Yuri ve Shin Dong-Wook’un Yönetmen Sun Hye-Yoon’un yeni dizisinde rol alacağını doğruladı.

"Dae Jang Geum Is Watching" dizisi, "A Jewel In The Palace" (TRT’de "Saraydaki Mücevher" olarak yayımlandı) dizisindeki Seo Jang-Geum ve Min Jeong-Ho çiftinin torunlarından olan üç kardeşin (Han San-Hae, Han Jin-Mi ve Han Jeong-Sik) aşklarını ve hayat mücadelesini konu alacak. Üç kardeşte lezzetli yemekler pişirmekte oldukça kabiliyetlidir.

Dizinin yönetmeni Sun Hye-Yoon daha önce "Brog Mom", "Star Audition: The Great Birth", "We Got Married" yapımlarının yönetmenliğini üstlenmişti. Ayrıca Yönetmen Sun Hye-Yoon ünlü komedyen Shin Dong-Yup’un eşidir.

Oyuncu Shin Dong-Wook sağlık nedenlerinden dolayı kariyerine 7 yıl ara vermişti. Geçen sene yayımlanan "Lookout" ve geçtiğimiz aylarda final yapan "Live" dizileri ile geri dönüşünü gerçekleştirmişti. Shin Dong-Wook dizide en büyük kardeş olan Han San-Hae karakterini canlandıracak. Güçlü bir tat alma yetisi vardır ve bir satış elemanı olarak çalışmaktadır.

Yuri dizide Han San-Hae’nin çalıştığı satış ekibinde yeni çalışmaya başlayan Bok Soong-Ah karakterini canlandıracak.

Dizinin Eylül ayının sonlarına doğru yayımlanması planlanılıyor.


Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…