Yuri ve Shin Dong-Wook Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alacak

'Girls’ Generation' grubundan Yuri ve Shin Dong-Wook’un "Dae Jang Geum Is Watching" adlı yeni bir dizide başrol karakterleri canlandıracakları açıklandı.

23 Temmuz’da MBC’den bir kaynak, Yuri ve Shin Dong-Wook’un Yönetmen Sun Hye-Yoon’un yeni dizisinde rol alacağını doğruladı.

"Dae Jang Geum Is Watching" dizisi, "A Jewel In The Palace" (TRT’de "Saraydaki Mücevher" olarak yayımlandı) dizisindeki Seo Jang-Geum ve Min Jeong-Ho çiftinin torunlarından olan üç kardeşin (Han San-Hae, Han Jin-Mi ve Han Jeong-Sik) aşklarını ve hayat mücadelesini konu alacak. Üç kardeşte lezzetli yemekler pişirmekte oldukça kabiliyetlidir.

Dizinin yönetmeni Sun Hye-Yoon daha önce "Brog Mom", "Star Audition: The Great Birth", "We Got Married" yapımlarının yönetmenliğini üstlenmişti. Ayrıca Yönetmen Sun Hye-Yoon ünlü komedyen Shin Dong-Yup’un eşidir.

Oyuncu Shin Dong-Wook sağlık nedenlerinden dolayı kariyerine 7 yıl ara vermişti. Geçen sene yayımlanan "Lookout" ve geçtiğimiz aylarda final yapan "Live" dizileri ile geri dönüşünü gerçekleştirmişti. Shin Dong-Wook dizide en büyük kardeş olan Han San-Hae karakterini canlandıracak. Güçlü bir tat alma yetisi vardır ve bir satış elemanı olarak çalışmaktadır.

Yuri dizide Han San-Hae’nin çalıştığı satış ekibinde yeni çalışmaya başlayan Bok Soong-Ah karakterini canlandıracak.

Dizinin Eylül ayının sonlarına doğru yayımlanması planlanılıyor.


Kaynak: (1)