"Yeowoo Gaksibyeol" Dizisinin Ana Kadrosu Tamamlandı

  Rüzgar Esintisi   |     1-08-2018, 17:26

Chae Soo-Bin, Kim Ji-Soo, Lee Soo-Kyung ve Kim Kyung-Nam’ın "Yeowoo Gaksibyeol" dizisinde rol alacağı doğrulandı.

Geçtiğimiz günlerde Lee Je-Hoon, Lee Dong-Gun ve 'SF9' grubundan Rowoon’un dizide rol alacakları bildirilmişti.

Lee Je-Hoon ve Chae Soo-Bin dizide başrol karakterleri canlandıracak. Lee Dong-Gun, Kim Ji-Soo, Rowoon, Lee Soo-Kyung ve Kim Kyung-Nam dizinin yardımcı oyuncu kadrosunda yer alacak.

Dizi, Incheon Uluslararası Havalimanı'nda çalışan bir grup insanın etrafında dönmektedir.

Lee Je-Hoon dizide Incheon Uluslararası Havalimanı'nda yeni çalışmaya başlayan Lee Soo-Yeon karakterini canlandıracak. Prestijli bir üniversitenin Kore İleri Bilim Enstitüsü ve Teknoloji bölümünden mezundur ve standart İngilizce sınavını mükemmel notlarla geçmiştir. İnsanlarla arasına hep mesafe koyduğundan etrafındakiler onun gizemli bir kişiliğe sahip olduğunu düşünmektedir. Onun yeni hedefi, havalimanında başladığı yeni işine, sadece altı ayda uyum sağlamaktır.

Chae Soo-Bin dizide Incheon Uluslararası Havalimanı'nda yolcu servisi ekibinde yeni çalışmaya başlayan Han Yeo-Reum karakterini canlandıracak. Bir havalimanında çalışmaya başlayarak hayalindeki mesleğe kavuşmuştur. Çok sakar biri olduğundan ona 'insan bombası' lakabını takarlar.

Lee Dong-Gun dizide Incheon Uluslararası Havalimanı'nda operasyon müdürü olarak çalışan Seo In-Woo karakterini canlandıracak. Karizmatik ve arkadaş canlısı birisidir.

Kim Ji-Soo dizide Incheon Uluslararası Havalimanı'nda yolcu hizmetleri müdürü olarak çalışan Yang Seo- Koon karakterini canlandıracak. Yolculara karşı her zaman naziktir. Ancak, oldukça dik kafalı birisidir.

Rowoon dizide Incheon Uluslararası Havalimanı'nda yeni çalışmaya başlayan Go Eun-Sub karakterini canlandıracak.

Lee Soo-Kyung dizide Incheon Uluslararası Havalimanı'nda güvenlik görevlisi olarak çalışan Na Young-Joo karakterini canlandıracak. Eskiden judo milli takımında yer almıştır. Samimi ve parlak bir kişiliğe sahiptir. Han Yeo-Reum (Chae Soo-Bin) ile oda arkadaşı olur.

Kim Kyung-Nam dizide Incheon Uluslararası Havalimanı'nda güvenlik görevlisi olarak çalışan Oh Dae-Ki karakterini canlandıracak.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Secret Garden", "Gentleman's Dignity" ve "Gu Family Book" dizilerinin yönetmeni Shin Woo-Cheol oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "Gu Family Book", "What Happens to My Family?" ve "Romantic Doctor, Teacher Kim" dizilerini kaleme alan Kang Eun-Kyung yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Ekim ayında yayımlanması planlanılıyor.


Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…