Chun Jung-Myung "Fluttering Warning" Dizisinde Yoon Eun-Hye’ye Eşlik Edecek

  Rüzgar Esintisi   |     8-08-2018, 13:35

Chun Jung-Myung’un "Fluttering Warning" dizisinde erkek başrol karakteri canlandıracağı açıklandı.

Geçtiğimiz aylarda Yoon Eun-Hye’nin dizide kadın başrol karakteri canlandıracağı doğrulanmıştı.

İlgili Haber: Yoon Eun-Hye 5 Yılın Ardından Tekrar Bir Dizide Rol Alacak

Chun Jung-Myung dizide bir dermatolog olan Cha Woo-Hyun karakterini canlandıracak.

Dizi, kadınlar arasında popüler olan bir dermatolog (Chun Jung-Myung) ve çıkış yaptığından bu yana adı hiçbir sevgili skandalına karışmamış bir kadın oyuncunun (Yoon Eun-Hye) arasındaki romantik hikâyeyi konu almaktadır. Cha Woo-Hyun, popüler bir oyuncu olan Yoon Yoo-Jung ile tanışır. Aradan çok geçmeden, ikisi bir skandala karışır. Bu yüzden aralarında bir sözleşme imzalarlar. Bu sözleşmeye göre birbirlerine âşıkmış gibi davranacaklardır.

Ayrıca dizinin yardımcı oyuncu kadrosunda Han Go-Eun’un yer alacağı bildirildi.

Dizi, "Seolremjoouibo" adlı bir web romandan uyarlamadır. Web roman, 2016 yılında çok satanlar listesine girmiş bir kitaptı ve birçok okuyucu web romanın bir uyarlaması yapılmasını dört gözle bekliyordu.

Dizinin yayın tarihi ve yayın kanalı henüz belirlenmedi.


Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…