Kim Ji-Suk’un "Top Star Yoo Baek" Dizisinde Rol Alacağı Kesinleşti

  Rüzgar Esintisi   |     8-08-2018, 14:38

Kim Ji-Suk’un "Top Star Yoo Baek" dizisinde erkek başrol karakteri canlandıracağı kesinleşti.

Dizi, büyük bir skandal çıkardıktan sonra bir adaya kaçan oldukça popüler bir ünlünün etrafında dönmektedir. Burada, sıcak kalpli ada sakinleri ile tanışır ve ada sakini olan bir kadına âşık olur.

Kim Ji-Suk dizide popüler bir ünlü olan Yoo Baek karakterini canlandıracak. Yoo Baek, eski bir idol grubunun bir üyesiydi. Ancak şimdi hem popüler bir şarkıcı hem de popüler bir oyuncudur. Ününe ün katmak için iyi bir insan olmaya çalışmamaktadır. Egoist birisidir ve karşısındakini incitecek olsa bile acımasızca dürüst davranmaktadır. Genç yaştayken yaşadığı bir travma sonrasında insanlara karşı güven sorunlara yaşamaya başlar. Bir gün, büyük bir skandala neden olur ve sular durulana kadar uzak bir adaya gönderilir.

Geçtiğimiz günlerde Jeon So-Min’e dizide kadın başrol karakteri canlandırması için teklif götürüldüğü ve Lee Sang-Yeob’un dizide yardımcı erkek karakteri canlandıracağı açıklanmıştı. Jeon So-Min, teklifi değerlendirme aşamasındadır.

İlgili Haber: Lee Sang-Yeob Yeni Bir Dizide Rol Alacak

Dizinin yönetmen koltuğunda "Age Ending in Nine Boy" dizisinin yönetmeni Yoo Hak-Chan oturmaktadır. Dizinin senaristliğini Lee So-Jung ve Lee Si-Eun yapmaktadır. Lee Si-Eun "Rude Miss Young-Ae Sezon 12" ve "High Kick! 3" dizilerini kaleme almıştı.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Kasım ayında yayımlanması planlanılıyor.


Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…