Choi Tae-Joon ve Choi Soo-Young Yeni Bir Dizide Beraber Rol Alacak

Choi Tae-Joon ve 'Girls' Generation' grubundan Choi Soo-Young, bir romandan uyarlama olan "So I Married an Anti-Fan" dizisinde başrol karakterleri canlandıracakları açıklandı.

Dizi, dünyaca ünlü bir süper yıldız Hoo-Joon ile onun anti fanı Geun-Young’ın arasındaki romantik hikâyeyi konu almaktadır. Bir magazin dergisinde muhabir olarak çalışan Geun-Young, belki bir haber çıkar diye bir kulübün açılışına gider. Orada, Hoo-Joon’un asabi davranışlarına tanık olur ve dahası kazayla Hoo-Joon’un üzerine kusar. Yaşanan bu olaylardan sonra Geun-Young işinden kovulur. Kovulmasına Hoo-Joon’un neden olduğunu düşünür ve her gün Hoo-Joon’un ajansının önüne protesto gösterisi yapar. Gösterisi medyada yer almaya başladıkça Hoo-Joon’un anti-fanı olarak ünlenir. Bir gün, bir PD ona, anti-fanı ile birlikte yaşayan ünlüyü içeren bir şov programında yer almasını teklif eder. Geun-Young çektiği maddi sıkıntı nedeniyle teklifi kabul eder. Hoo-Joon ise kötü görünmeye başlayan imajını düzeltmek için teklifi kabul eder. Şov programında birbirlerine zor zamanlar geçirtmek için çaba sarf ederlerken birbirlerine âşık olurlar.

Choi Tae-Joon dizide bir süper yıldız olan Hoo-Joon karakterini canlandıracak. O, ilk başta gergin, somurtkan ve hatta öfkeli bir tutum sergilerken, gerçekleşen bir olay sonrasında aniden içten, samimi ve hatta mütevazı bir kişiliğe bürünebilmektedir. Dışarından bakınca soğuk biri gibi görünse de aslında ilk aşkının acısını hâlâ yüreğinde taşıyan sıcak kalpli birisidir.

Choi Soo-Young dizide bir magazin dergisinde muhabir olarak çalışan Lee Geun-Young karakterini canlandıracak. Onun hayali, bir gün, çalıştığı endüstrinin Harika Kadın'ı olabilmektir. Genellikle bütün sıkıcı görevler ona verilmektedir. Hayatını mahveden Hoo-Joon’un (Choi Tae-Joon) bir numaralı anti-fanı olmaya karar verir.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Cheo Yong 2", "Something About 1%" ve "My Secret Romance" dizilerinin yönetmeni Kang Cheol-Woo oturmaktadır.

Dizinin yayın tarihi ve hangi yayın kanalında yayımlanacağı henüz belirlenmedi.

Kaynak: (1), (2)