Park Ho-San ve Baro "Less than Evil" Dizisinde Shin Ha-Kyun’a Eşlik Edecek

  Rüzgar Esintisi   |     20-08-2018, 16:43

Park Ho-San ve 'B1A4' grubundan Baro’nun MBC’nin yeni "Less than Evil" dizisinde yardımcı karakterleri canlandıracağı açıklandı.

Geçtiğimiz günlerde Shin Ha-Kyun’un dizide başrol karakteri canlandıracağı doğrulanmıştı.

Dizi, kendini aldığı davaları çözmeye adamış bir dedektifin (Shin Ha-Kyun) etrafında dönmektedir. Bir gün, bir dava üzerinde çalışırken psikopat bir kadın ile yolları kesişir. Ancak kadını delil yetersizliğinden dolayı tutuklayamaz. Daha sonra, kadın ona davaları çözmede yardımcı olmaya başlar.

Park Ho-San dizide bölge soruşturma biriminin şefi olan Jun Choon-Man karakterini canlandırmaktadır. Onun, Woo Tae-Seok (Shin Ha-Kyun) ile kötü bir geçmişi vardır. Bu yüzden, Tae-Seok’un yoluna taş koymak için elinden geleni yapmaktadır.

Baro dizide dürüst genç bir dedektif olan Hwang Dong-Yoon karakterini canlandırmaktadır. Polis akademisinden en yüksek notlarla mezun olmuştur. Her şeyi kitabına uygun bir şekilde yapar. Suçluları yakalamakta en iyi dedektif olarak bilinen Woo Tae-Seok’a (Shin Ha-Kyun) hayranlık duymaktadır.

Dizi, 2010 yapımı, İngiliz kanalı BBC’nin "Luther" dizisinden uyarlamadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Hotel King" ve "Golden Pouch" dizilerinin yönetmeni Kim Dae-Jin oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Ekim ayında yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…