Luther

Puanı: 5/5  Oy Sayısı: 2
  Rüzgar Esintisi tarafından


Adı: Luther | 루터
Tür: Aksiyon
Yönetmen: -
Senarist: -
Yapımcı: -
Yayıncı: MBC
daum: -
Bölüm Sayısı: -
Bölüm Süresi: 35 Dakika
Yapım Yılı: 2018
Yayın Tarihi: Ekim 2018
Yayın Günleri ve Saati: Pazartesi & Salı – 22:00 (günde iki bölüm)
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Oyuncuları:

Woo Tae-Seok

 

Diğer Oyuncuları:

Baro (teklif aşamasında)


Konusu:

Dizi, kendini aldığı davaları çözmeye adamış bir dedektifin (Shin Ha-Kyun) etrafında dönmektedir. Bir gün, bir dava üzerinde çalışırken psikopat bir kadın ile yolları kesişir. Ancak kadını delil yetersizliğinden dolayı tutuklayamaz. Daha sonra, kadın ona davaları çözmede yardımcı olmaya başlar.


Karakterleri:

Shin Ha-Kyun dizide şiddet suçları departmanında görev alan ve emektar bir dedektif olan Woo Tae-Seok karakterini canlandırmaktadır. Güçlü bir adalet duygusuna sahip, tutkulu, yalnız çalışan bir dedektiftir.


Not:

1 – Dizi, 2010 yapımı, İngiliz kanalı BBC’nin "Luther" dizisinden uyarlamadır.

2 – MBC’nin Pazartesi & Salı  dizi kuşağında bu diziden önce "Bad Papa" yayımlanacaktır.Kaynakları: (1), (2)
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam ve içerik ile alakasız link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…