Ko Soo’nun Yer Aldığı "Heart Surgeons" Dizisinin Afişleri ve Yeni Bir Fragmanı Yayımlandı
  • Maysa
  • 17-09-2018, 15:24

Başrollerinde Ko Soo, Uhm Ki-Joon ve Seo Ji-Hye’nin rol aldığı "Heart Surgeons" dizisinin beş afişi ve beşinci fragmanı yayımlandı.

Dizi, yaşam ve ölüm arasında kalmış bir grup kalp cerrahının etrafında dönmektedir. Onlar hem kişisel yaşamlarında hem de kariyerlerinde ikilemde kaldıkları olaylarla karşılaşır.

Ko Soo dizide Taesan Hastanesi’nde göğüs cerrahisi alanında doktor olarak çalışan Park Tae-Soo karakterini canlandırmaktadır. Kalp nakline ihtiyacı olan annesini umutsuzca kurtarmak istemektedir. Onun karakter afişinde, "En çok kurtarmak istediğim kişi annem."  yazmaktadır.

Uhm Ki-Joon dizide Taesan Hastanesi’nde Göğüs ve Kalp Damar Cerrahisi alanında üst düzey doktor olan Choi Seok-Han karakterini canlandırmaktadır. Onun karakter afişinde, "Birçok insanın hayatını kurtardım. Ama biricik kızımı kaybettim."  yazmaktadır.

Seo Ji-Hye dizide Taesan Hastanesi’nde göğüs cerrahi asistanı olarak görev yapan Yoon Soo-Yeon karakterini canlandırmaktadır. Alanın en iyisinden bile en iyi olmak istemektedir. Bu yüzden dünyanın en iyi kalp merkezi olan Amerika’daki Cleveland Clinic’te eğitim görmeye başlar. Burada, her şeyi en baştan öğrenerek iki yıllık eğitimini tamamlar. Hatta buradan güzel bir iş teklifi alır. Ancak Kore’deki Taesan Hastanesi’nde müdür olarak görev yapan babası tarafından çağırılır. Amerika’daki iş teklifini reddeder ve Taesan Hastanesi’nin göğüs cerrahisi bölümünü Cleveland Clinic gibi yapmaya karar verir. Onun doğuştan kalp hastalığı vardır. Onun karakter afişinde, "Birisi beni kurtarmak için öldü."  yazmaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda "49 Days", "Hyde Jekyll, Me" ve "Defendant" dizilerinin yönetmeni Jo Young-Gwang oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "City Hunter" ve "Defendant" dizilerini kaleme alan Choi Soo-Jin yapmaktadır. Bu dizi, yönetmen Jo Young-Gwang ve senarist Choi Soo-Jin’in "Defendant" dizisinden sonra birlikte çalıştıkları ikinci dizi olacak.

Dizinin ilk bölümünün 27 Eylül’de yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1)