Jo Bo-Ah’ın "Bok-Soo's Back" Dizisinde Yoo Seung-Ho’ya Eşlik Edeceği Kesinleşti

  Rüzgar Esintisi   |     27-09-2018, 14:04

Oyuncu Jo Bo-Ah, "Bok-Soo's Back" ("Revenge is Back") dizisinde kadın başrol karakteri canlandıracak.

Bu ayın başlarında Yoo Seung-Ho’nun dizide erkek başrol karakteri canlandıracağı doğrulanmıştı.

İlgili Haber: Yoo Seung-Ho Yeni Bir Dizide Başrol Karakteri Canlandıracak

Dizi, haksız yere suçlanıp okuldan atılan Kang Bok-Soo’nun (Yoo Seung-Ho) etrafında dönmektedir. Bok-Soo bir lise öğrencisiyken okulda yaşanan bir şiddet olayından dolayı suçlanır ve okuldan atılır. Bir yetişkin olduğunda dahi bu olayın etkisinden kurtulamaz. Bu yüzden, intikam almak için aynı okula geri döner. Ancak hiç beklenmedik bir olay ile karşılaşır.

Jo Bo-Ah dizide Bok-Soo’nun (Yoo Seung-Ho) ilk aşkı olan Son Soo-Jung karakterini canlandıracak. Lisede, Bok-Soo’ya ihanet eder ve onun okuldan atılmasına neden olur. Şimdi, mezun olduğu lisede öğretmenlik yapmaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Wok of Love" dizisinin yönetmenlerinden Ham Joon-Ho oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Aralık ayında yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…