Lee Jong-Suk’un "Romance is a Bonus Book" Dizisinde Rol Alacağı Kesinleşti

Lee Jong-Suk tvN’in "Romance is a Bonus Book" ("Romance Supplement") adlı yeni dizisinde erkek başrol karakteri canlandıracak.

Dizi, bir yayın şirketinde çalışan bir grup personelin hayatını konu almaktadır.

Lee Jong-Suk dizide dahi bir yazar olan Cha Eun-Ho karakterini canlandıracak. Bir yayıncılık şirketinin en genç baş editörüdür. Sıcak bir kalbe ve akılcı bir kişiliğe sahiptir. Ancak söz konusu işi olduğunda oldukça soğukkanlı birisidir.

Lee Jong-Suk bu konu hakkındaki düşünlerini şu şekilde ifade etti: "Senarist Jung Hyun-Jung ve Yönetmen Lee Jung-Hyo’nun yapımlarını seviyorum. Bu yüzden, onlarla çalışabileceğim için mutluyum. Aynı zamanda, ilk kez romantik-komedi türünde yer alacağım için çok heyecanlıyım. ("Romance is a Bonus Book") Geçmişte yer aldığım dizilerden çok farklı bir olay örgüsüne sahip olduğu için şuana kadar gösterdiğimden farklı olan yeni bir yanımı gösterebileceğimi düşünüyorum."

Dizinin yönetmen koltuğunda "Life on Mars", "Criminal Minds", "The Good Wife" ve "A Witch's Love" dizilerinde çalışmış olan Lee Jung-Hyo oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "Five Enough", "Discovery of Love" ve "In Need of Romance" serisini kaleme alan Jung Hyun-Jung yapmaktadır. Yönetmen Lee Jung-Hyo ve Senarist Jung Hyun-Jung daha önce "My First Time" dizisinde beraber çalışmıştı.

Ayrıca Lee Na-Young’a dizide kadın başrol karakteri canlandırması için teklif götürülmüştü. Lee Na-Young eğer bu teklifi kabul ederse 8 yıllık bir aradan sonra tekrar bir dizide rol almış olacak.

İlgili Haber: Lee Jong-Suk ve Lee Na-Young Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alabilir

Dizinin ilk bölümünün önümüzdeki yılın ilk yarısında yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1), (2)