Jung Kyoung-Ho Yeni Bir Fantastik Dizide Başrol Karakteri Canlandıracak

  Rüzgar Esintisi   |     5-10-2018, 12:53

Jung Kyoung-Ho bir sonraki projesini seçti.

Bir basın bültenine göre Jung Kyoung-Ho, tvN’in "When the Devil Calls Your Name" adlı yeni dizisinde erkek başrol karakteri canlandıracak.

Dizi, ruhunu şeytana satan ünlü bir bestecinin etrafında dönecek. Kariyerinde ve hayatında başarılı olabilmek için 10 yıl önce ruhunu şeytana satar. Ruhunu özgür bırakmak için şeytanla son kez bir sözleşme yapar. Bu sözleşmeye göre başka insanlardan ruhlarını şeytana sattığına dair üç sözleşme alırsa ruhu özgür olacaktır.

Jung Kyoung-Ho dizide ünlü bir besteci olan Ha Lip karakterini canlandıracak. Dahi bir besteci olarak tanınmaktadır. Ancak 10 yıl önce ruhunu şeytana satmıştır. Şeytan ile yaptığı sözleşmenin bitmesine 5 gün kala hayatını teminat olarak göstererek şeytanla baş etmeye çalışır.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Circle" dizisinin yönetmeni Min Jin-Ki oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "Come Back Mister" dizisini kaleme alan No Hye-Yeong yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 2019 yılının ilk yarısında yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…