Jung Il-Woo, Go Ara, Kwon Yool ve Park Hoon Tarih Türündeki Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alacak

  Rüzgar Esintisi   |     31-10-2018, 15:44

30 Ekim’de SBS’ten bir kaynak, Jung Il-Woo, Go Ara, Kwon Yool ve Park Hoon’un "Hatch" ("Haechi") adlı yeni bir dizide başrol karakterleri canlandıracaklarını doğruladı.

Geçtiğimiz Haziran ayında Oyuncu Go Ara’ya dizide rol alması için teklif götürüldüğü biliniyordu.

İlgili Haber: Go Ara’ya Yeni Bir Tarih Dizisinden Teklif Götürüldü

Dizi, Joseon Hanedanlığı döneminde, adalet ve reform arayışında olan dört farklı kişinin etrafında dönmektedir. Bu dört kişi; Prens Yeoning, Park Mun-Soo, Yeo Ji ve Dal-Moon’dur.

Bu arada, dizi, 'Haechi' adlı bir mitten esinlenerek kaleme alınmıştır. 'Haechi' (aynı zamanda haetae olarak da bilinir), kötülükten iyiliği ayıran ve adaleti koruyan mistik bir yaratıktır.

 Jung Il-Woo dizide Prens Yeoning karakterini canlandıracak. Onun annesi bir hizmetçiydi. Bu dizi, onun askerden terhis olduktan sonra rol aldığı ilk yapım olacak.

Go Ara dizide hükümet adına bir müfettiş olarak çalışan Yeo Ji karakterini canlandıracak. Eskiden alt sınıf bir hizmetkârdı. Onun karakteri kadın olduğu için sürekli ayrımcılığa uğramaktadır. Ancak dövüş sanatlarında ve soruşturma konusunda birçok erkekten daha iyidir. Çeşitli kılık değiştirme ve kamuflaj türlerini bilmektedir. Ayrıca Çince, Japonca ve Korece olmak üzere üç farklı dilde konuşmaktadır.

Kwon Yool dizide her yıl devlet sınavlarına hazırlanan ama asla sınava girmeyen Park Mun-Soo karakterini canlandıracak. O, adalet arayışında olan ve Joseon toplumunda en fazla %1’lik kısmın zayıfları koruyabilmesi için elinin kılıç tutması gerektiğine inanan tutkulu bir genç adamdır.

Park Hoon dizide bir mahkeme görevlisini canlandıracak. Onun karakteri dövüş sanatları konusunda oldukça yetenekli birisidir.

Dizinin ilk bölümünün 2019 yılının ilk yarısında yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…